Народний клуб "Верес" виходить до 1/8 фіналу Кубку України

22.09.2016, 16:01      Переглядів: 346

«Мир» (Горностаївка) – «Верес» (Рівне) - 1:2 (1:1)

1/16 фіналу Кубка України

21 вересня 2016 р. с.Горностаївка (Херсонська область), стадіон «Затис», 16:30, 1200 глядачів.

Арбітр – Дмитро Бондаренко (Одеса), асистенти – Володимир Коротін (Київ), Марина Стрілецька (Суми), четвертий арбітр – Геннадій Серпутько (Одеса). Спостерігач арбітражу – Олександр Латоша (Мелітополь).

Голи: Комягін (21) – Зозуля (12), Козьбан (85)

Попередження: Рафальський (75), Цурупін (85) - Коблюк (34)

«Мир»: Гурин, Рафальський, Чмеленко, Лаптєв, Притиковський, Цурупін, Комягін (Бондаренко, 61), Шмат (Кателін, 91), Кривич, Савченко, Яременко. Головний тренер – Віктор Богатир.

«Верес»: Леонідов, Борзенко, Неплях, Зозуля, Западня, Коблюк (Орловський, 46), Кучеров, Волошинович, Герасимець (Котляр, 69), Сікорський, Сергійчук (Козьбан, 46). Головний тренер – Володимир Мазяр.

Для частини гравців «Миру» (Рафальського, Притиковського, Яременка) матч проти «Вереса» був більше ніж просто кубковим поєдинком. Це була можливість довести «Вересу» та іншим, що вони заслуговують на місце у клубі Першої ліги, і керівництво рівненського клубу поспішило, запросивши на їх місце інших. Можливо (хоча він це і заперечує) подібні амбіції були і в тренера горностаївців Віктора Богатиря, який, нагадаємо, провів з «Вересом» зимове міжсезоння, а потім ще й три гри в чемпіонаті.

Як би там не було, гра розпочалася з влучного удару Олексія Зозулі. Наш захисник на 12-й хвилині потужно пробив з-за меж штрафного майданчика – 0:1. Але «Мир» це не деморалізувало, і лідер команди з Херсонщини Юрій Комягін ударом з середньої відстані пробив дебютанта «Вереса» Владислава Леонідова – 1:1. До перерви господарі ще двічі могли відзначитися. Але спочатку Леонідов відбив два удари впритул, а потім воротаря підстрахував Зозуля.

На другий тайм Володимир Мазяр замість Тараса Коблюка та Михайла Сергійчука випустив Бориса Орловського та Дмитра Козьбана. Згодом на заміну вийшов ще один джокер Мазяра – Антон Котляр. І хоч моментів після перерви було небагато, саме «Верес» володів перевагою. Цей планомірний тиск завершився тим, що на 81-й хвилині Валерій Кучеров навісив, а Козьбан виграв верхову боротьбу.

Отож, «Верес» на класі перемагає друголіговий «Мир» - 2:1. Вітаємо нашу команду з виходом після 11 років перерви до 1/8 фіналу Кубка України. А клуб з Горностаївки – з Міжнародним днем миру, який 21 вересня відзначають в усьому світі.

Задоволений результатом, але не грою залишився головний тренер «Вереса» Володимир Мазяр. Ось як наставник рівнян прокоментував кубкову перемогу уГорностаївці над «Миром» - 2:1:

-          Це кубкова гра, і тому «Мир» сьогодні дуже хотів перемогти. Втім, виграли ми. Я задоволений результатом, але не грою. Не вгадали ми зі складом. У першому таймі, що Коблюк, що Сергійчук випали. Але проблема була не лише в них. Ми мали дуже мало часу. Проте, як кажуть, гра забувається, а результат залишається. Прикро, що в кінці матчу травмувався Зозуля. А загалом – так, як ми сьогодні грали, грати в футбол не можна.

Направду непередбачуваним та цікавим вийшов раунд 1/16 розіграшу Кубку України з футболу 2016-2017. З дистанції на цьому етапі змагань зійшли одразу три представники Прем’єр-ліги із шести. Ще один клуб елітного дивізіону українського футболу, львівські «Карпати», путівку до 1/8 виборов лише у серії пенальті.

Непростий суперник у 1/16 Кубку України випав і команді НК «Верес». Більше тисячі кілометрів у дорозі та важке після дощу поле майже нівелювали різницю у класі між першоліговим рівненським клубом та друголіговим «Миром» із Горностаївки. Долю матчу вирішила індивідуальна майстерність «червоно-чорних». А «Верес» пробився до 1/8 національного Кубку вперше за одинадцять років.

«Мир» - НК «Верес» - 1:2 (1:1)
Голи: Комягін (21) – Зозуля (12), Козьбан (81).

Футбольний клуб «Полтава», з яким НК «Верес» зіграє вже найближчої неділі у матчі чемпіонату, до 1/8 розіграшу Кубку України пробився ще гучніше. Полтавчани прибрали зі свого шляху кропивницьку «Зірку», яка дотепер видала серію із двох поспіль перемог у Прем’єр-лізі.

ФК «Полтава» - «Зірка» - 1:0 (1:0)
Гол: Ковтун (20).

Ще одна сенсація прогриміла сьогодні в Охтирці. Тамтешній «Нафтовик-Укрнафта» не лише продовжив свою безпрограшну серію до п’яти поспіль матчів, а й впевнено переміг «Чорноморець», вибивши одеситів із боротьби за Кубок України. Екс-«вересів ці» Валерій Юрчук та Олександр Логінов гру провели на лаві запасних.

«Нафтовик-Укрнафта» - «Чорноморець» - 2:0 (1:0)
Голи: Черній (29), Лозовий (86).

Втім, найбільша кубкова сенсація так і не відбулася в самій Одесі. Друголігова «Жемчужина» упродовж ста двадцяти хвилин на рівних протистояла львівським «Карпатам», склавши зброю лише у серії пенальті.

«Жемчужина» - «Карпати» - 0:0 (пенальті: 4:5)
Серія пенальті: Паламар (0:0, воротар), Ксьонз (0:1), Поспєлов (1:1), Ярошенко (1:2), Малиш (2:2), Костевич (2:3), Ушаков (3:3), Бланко-Лещук (3:4), Потароченко (4:4), Новотрясов (4:5).

Бойовий поєдинок за участю клубів різних ліг відбувся у Черкасах. Там «Черкаський Дніпро» ведучи в рахунку, поступився кам’янській «Сталі». При чому, усі три м’ячі гості забили у заключні п’ятнадцять хвилин гри.

«Черкаський Дніпро» - «Сталь» - 1:3 (1:0)
Голи: Тарасенко (16) – Каленчук (75), Карікарі (80), Воронін (89).

Інші кубкові двобої пройшли за більш прогнозованими сценаріями. «Іллічівець» вдома упродовж двох хвилин оформив вихід до 1/8 у протистоянні з ФК «Тернопіль».

«Іллічівець» - ФК «Тернопіль» - 2:0 (2:0)
Голи: Нехтій (31), Буй (33).

У Вінниці «Миколаїв» здолав нижчу за рангом «Ниву». Увесь матч за «корабелів» відіграв Олексій Пінчук. Ще один екс-«вересівець», Олександр Лакуста, зіграв 87 хвилин і поступився місцем на полі автору другого голу – Ваге Саркісяну.

«Нива-В» - МФК «Миколаїв» - 0:2 (0:0)
Голи: Берко (74), Саркісян (90).

Чернігівська «Десна» також пробилася до 1/8 Кубку України, мінімально здолавши столичний «Арсенал».

«Десна» - «Арсенал-Київ» - 1:0 (0:0)
Гол: Фаворов (83).

І нарешті у матчі прем’єр-лігових «важковаговиків» перемогу святкувала «Волинь» Віталія Кварцяного.

«Волинь» - «Олімпік» - 2:1 (0:0)
Голи: Логінов (65), Деда (79) – Гринь (67).

Ще один матч 1/16 Кубку України відбудеться завтра. 22-го вересня зустрінуться «Реал Фарма» - «Оболонь-Бровар».