Головна » Новини

НВК №26 (Рівне) - у фіналі "Кубку Націй Данон" серед юнаків 2004 р.н.

25.05.2016, 09:18      Переглядів: 356

24-26 травня 2016 року на Львівщині відбудеться справжнє свято дитячого футболу - Всеукраїнський фінал "Кубку Націй Данон" 2015/2016. 8 кращих шкільних команд України виборюватимуть путівку до Всесвітнього фіналу турніру, який пройде в жовтні поточного року у Франції.

Цього річ послом українського етапу "Кубку Націй Данон" став відомий український голкіпер Віталій Рева. В Україні дитячий турнір проводиться за підтримки Асоціації аматорського футболу України. Його ініціатором та організатором вже 15-й рік є компанія "Данон".

До фіналу змагань, вирішальні матчі якого пройдуть на славетній "Арені Львів" пробилися команди, що стали переможцями всеукраїнських зональних турнірів: ЗОШ № 1 м. Свалява (Закарпатська область); НВК № 26 м. Рівне; ЗОШ смт. Черняхів (Житомирська область); ЗОШ № 12 м. Конотоп (Сумська область); ЗОШ № 9 м. Нікополь (Дніпропетровська область); НВК № 6 м. Кіровоград; ЗОШ № 3 м. Берислав (Херсонської області). Також фіналістом на правах господаря став переможець Львівського обласного фінального турніру команда ЗОШ села Прилбичі Яворівського району.

Рівненська команда переможно пройшла всі стадії турніру - від обласних змагань на призи клубу "Шкіряний м`яч" до головного фіналу у Львові (Всеукраїнський зональний етап вихованці НВК 26 приймали в себе вдома і впевнено перемогли). А вчора, 24 травня, у матчі першого туру фінального етапу розішлись миром з ЗОШ  Прилбичі (Львівська обл.) - 0:0. Побажаємо нашим юним футболістам вдалого виступу на цих представницьких змаганнях!