Головна » Новини

Обласна "Ліга чемпіонів"-2016 (Витяг з положення змагань)

09.07.2016, 12:49      Переглядів: 685

Витяг з П О Л О Ж Е Н Н Я про проведення обласного турніру з футболу “Ліга чемпіонів”
серед переможців і призерів районних та міських змагань сезону 2016 року

1. МЕТА І ЗАВДАННЯ
Змагання “Ліги чемпіонів” проводяться на Рівненщині з метою визначення кращої команди серед переможців і призерів чемпіонатів районів і міст, залучення більшої кількості команд міст і районів до змагань, пошуку обдарованих молодих футболістів.

2. УМОВИ І ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ
Змагання проводяться за кубковою системою і складаються з п’яти етапів: 1/16, 1/8, 1/4, 1/2 кубку та фіналу. Всі етапи проводяться з двох ігор (вдома та на виїзді). Терміни і час проведення матчів будуть визначені на засіданні комітету з проведення змагань РОФФ.
Перед фіналом проводиться жеребкування з визначення господаря поля в першій грі.
Переможці на всіх етапах визначаються:
а) за найбільшою кількістю набраних очок у двох іграх;
б) за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;
в) якщо обидві команди мають однакову різницю м’ячів у двох іграх, то переможцем вважається та команда, яка забила більшу кількість м’ячів на полі суперника;
г) якщо команди забили однакову кількість м’ячів на полі суперника, то після другої гри призначається серія 11-метрових штрафних ударів.
Якщо команда не з’явилася на будь-яку гру одного з етапів “Ліги чемпіонів”, то вона знімається з подальшого розіграшу змагань.
Матчі проводяться за “Правилами гри” у футбол (2 тайми по 45 хвилин з 15-хвилинною перервою), дисциплінарні санкції щодо порушників і протести застосовуються згідно з Дисциплінарними правилами і Регламентом РОФФ 2016 року.
Команда-господар забезпечує готовність футбольного поля з необхідною розміткою та інвентарем, згідно з “Правилами гри”, присутність протягом всієї гри лікаря (медичного працівника) та правоохоронних органів для проведення змагань і забезпечення громадського порядку (у разі їх відсутності гра не проводиться, а команді-господарю зараховується поразка – 0:3).
За годину до початку матчу офіційний представник команди записує до рапорту арбітра 11 гравців основного складу та 7 запасних (з 25 заявлених у РОФФ). У кожній грі дозволяється робити по 5 замін з числа запасних гравців, записаних у рапорт арбітра. Гравці повинні мати єдину спортивну форму, футбольне взуття, що відповідають “Правилам гри”. У разі однакового кольору форми обох команд, право на вибір мають гості. На всіх етапах команда-господар надає три ігрові м’ячі для проведення матчу, що відповідають “Правилам гри”.
Для допуску на участь у кожному матчі команди надають арбітру заявочний список гравців (або копію), завірений в РОФФ, і паспорти громадян України (або оригінали документів, що засвідчують особу).

3. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ І ЗАЯВКИ
До участі у змаганнях допускаються команди-переможці та призери районних і міських чемпіонатів, сформовані з гравців-аматорів. Команди (клуби), які беруть участь у чемпіонаті та першості області сезону 2016 року, не допускаються до участі в “Лізі чемпіонів”!
Гравці допускаються до участі у змаганнях згідно норми регламенту ФФУ зі статусу і трансферу футболістів Розділ VІ Стаття 17 п. 2: футболіст може бути одночасно зареєстрований тільки в одному клубі.
Для участі в “Лізі чемпіонів” в Рівненську обласну федерацію футболу (м. Рівне, вул. Академіка Грушевського, 77, офіс 309, тел. (0362) 62-34-06) офіційний представник команди надає копію заявочного листа на участь в чемпіонаті району (міста) 2016 р., копію трьох рапортів арбітра першого кола змагань, завірену печаткою та підписом голови регіональної федерації футболу чи керівника таких змагань, а також заявочний список гравців для участі в “Лізі чемпіонів” (до 25 чоловік + 2 тренери-представники), завірений лікарем (поіменно), головою районної (міської) федерації футболу/або начальником відділу спорту та керівником команди.
Дозаявка гравців, які не беруть участь у районних (міських) змаганнях 2016 року не дозволяється, і завершується до ¼ фіналу. Гравці інших областей (країн), які заявлені для участі в чемпіонаті/першості районних (міських) змагань сезону 2016 року допускаються до участі в змаганнях. Гравці зі статусом професіоналів (Прем’єр-ліга, І та ІІ ліги ПФЛ України з футболу, Екстра та вища ліга України з футзалу) до змагань не допускаються.
БЕЗ ЗАЯВКИ, ЗАВІРЕНОЇ В РОФФ ДО ПОЧАТКУ ЗМАГАНЬ, КОМАНДИ ДО ЗМАГАНЬ НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ.