Головна » Новини

Олександр Алієв та "Рух" їдуть в Оржів

03.06.2015, 10:30      Переглядів: 456

В останньому, шостому турі, першого групового етапу Чемпіонату України серед аматорських команд в Оржеві відбудеться матч між переможцями цих змагань останніх двох років. "ОДЕК" прийматиме "Рух" з Винників. Матч відбудеться в Оржеві на стадіоні "ОДЕК-Україна". Початок гри у середу третього червня о 18:00. Запрошуємо відвідати матч та підтримати команду Рівненщини.

Обидві команди дуже добре знають одна одну, адже зважаючи на географічне положення щороку міряються силами у всеукраїнських змаганнях серед аматорів. У третьому турі цьогорічного чемпіонату "Рух" вже приймав "ОДЕК", і тоді гра завершилась бойовою нічиєю 1:1. На сьогоднішній день обидва суперники вже виконали завдання-мінімум, і достроково здобули путівку в наступний раунд змагань, щоправда є одне "але" - це "золоті очки", адже в наступний груповий етап змагань команди виходять із багажем здобутим на першій стадії. В цьому плані в "ОДЕКа" справи йдуть не дуже, адже на сьогоднішній день в команди лише два очки, але то все може кардинально змінитися, і не лише у випадку перемоги над "Рухом". Основна увага буде прикута до іншого матчу, що відбуватиметься у Львові. Навіть більше, чисто з прагматичної точки зору "ОДЕКу" можна пожертвувати очками у грі з "Рухом", аби тільки "Опір" переміг ФК "Вінницю", адже в грі з львів`янами оржівці мають шість набраних очок, а з вінничанами лише одне, і якщо "Опір" проявить характер і здобуде собі путівку у наступний етап, то "ОДЕК" туди вийде з дуже навіть комфортним доробком.

Анонс усіх матчів шостого туру:

Перша частина групового етапу чемпіонату України 2015 р.

VI тур 3 червня (середа)

Група 1

ОДЕК (Оржів) — «Рух» (Винники)
18.00. Стадіон ОДЕК
Арбітри: П.В. Дубовець - Житомир, Б.Б. Трач - Тернопіль, В.В. Журибіда - Луцьк, Р.Я. Новосад - Рівне.
Спостерігач арбітражу: Ю. Маніло - Хмельницький.

«Опір» (Львів) — ФК «Вінниця»
16.30. Стадіон СКА
Арбітри: А.В. Нізола, І.Б - обидва Івано-Франківськ, В.В. Луцький - Івано-Франківська обл., Р.А. Блавацький - Львів.
Спостерігач арбітражу: Я.Б. Боднар - Тернопіль.

Група 1. Турнірна таблиця
 
М Команда І В Н П М О
1 «Рух» (Винники) 5 3 1 1 7:6 10
2 ОДЕК (Оржів) 5 2 2 1 7:3 8
3 ФК «Вінниця» 5 1 2 2 5:6 5
4 «Опір» (Львів) 5 1 1 3 6:10 4

Кращі бомбардири: І/Г(п)
1. Каращенко Віктор (ОДЕК) — 4 / 3
2. Калуцький Олег («Опір») — 5 / 3(1)
3. Іванов Роман («Рух») — 5 / 3


Група 2

«Авангард» (Корюківка) — «Мал» (Коростень)
18.00. Стадіон «Папірник»
Арбітри: А.О. Кутаков - Вінниця, Ю.І. Вишневський, В.О. Кислюк - обидва Київська обл., І.І. Сташук - Чернігів.
Спостерігач арбітражу: М.І. Данєвич - Київ


«Колос»
(Ковалівка) — «Єдність» (Плиски)
18.00. Стадіон «Колос»
Арбітри: Д.О. Кононов - Донецьк, С.В. Старча, В.А. Куцев - обидва Київ, В.О. Аврамчук - Київська обл.
Спостерігач арбітражу: Ю.В. Буренко - Київ

Група 2. Турнірна таблиця
 
М Команда І В Н П М О
1 «Колос» (Ковалівка) 5 5 0 0 25:3 15
2 «Єдність» (Плиски) 5 3 0 2 12:6 9
3 «Авангард» (Корюківка) 5 1 1 3 5:12 4
4 «Мал» (Коростень) 5 0 1 4 2:23 1

Кращі бомбардири: І/Г(п)
1. Бондаренко Олександр («Колос») — 5 / 8
2. Шупік Євгеній («Єдність») — 4 / 5(1)
3. Школьний Олександр («Єдність») — 5 / 4


Група 3

«Авангард» (Каховка) — «Жемчужина» (Одеса)
18.00. Стадіон «Олімпійський»
Арбітри: Д.М. Резніков - Дніпропетровська обл., О.М. Гавеля - Кривий Ріг, Д.А. Кєскюла - Дніпропетровська обл, В.А. Бакулін - Нова Каховка.
Спостерігач арбітражу: О. Латоща - Запорізька обл.

«Балкани» (Зоря) — «Мир» (Горностаївка)
18.00. Стадіон ім. Б. Тропанця
Арбітри: А.В. Кузьмін, Д.Ю. Рєпка, Є.О. Єремєєв - усі Миколаїв, Г.О. Серпутько - Одеса
Спостерігач арбітражу: Г.Ю. Махно - Кіровоград

Група 3. Турнірна таблиця
 
М Команда І В Н П М О
1 «Балкани» (Зоря) 5 4 1 0 7:2 13
2 «Жемчужина» (Одеса) 5 2 2 1 3:2 8
3 «Мир» (Горностаївка) 5 1 2 2 2:2 5
4 «Авангард» (Каховка) 5 0 1 4 3:9 1

Кращі бомбардири: І/Г(п)
1. Гостєв Вадим («Жемчужина») — 2 / 2
2. Опря Анатолій («Балкани») — 5 / 2


Група 4

«Таврія-Скіф» (Роздол) — «ВПК-Агро» (Магдалинівка)
18.00. Стадіон «Таврія-Скіф»
Арбітри: І.Ю. Пасхал, І.А. Жосан - обидва Херсон, І.В. Петрова - Сімферопіль, Д.І. Кузовлев - Запоріжжя.
Спостерігач арбітражу: В.О. Шевченко - Харків

«Колос» (Зачепилівка) — «Інгулець» (Петрове)
18.00. Стадіон «Колос»
Арбітри: Я.С. Песоцький, В.О. Кисельов - обидва Суми, М.С. Стрілецька - Луганськ, І.В. Кофанов - Харківська обл.
Спостерігач арбітражу: Ю.М. Левчук - Полтава

Група 4. Турнірна таблиця
 
М Команда І В Н П М О
1 «Інгулець» (Петрове) 5 4 0 1 9:2 12
2 «Колос» (Зачепилівка) 5 2 1 2 9:6 7
3 «Таврія-Скіф» (Роздол) 5 1 2 2 3:6 5
4 «ВПК-Агро» (Магдалинівка) 5 1 1 3 4:11 4

Кращі бомбардири: І/Г(п)
1. Мішуренко Олександр («ВПК-Агро») — 3 / 3(1)
2. Коляда Микола («Інгулець») — 4 / 3
3. Савін Антон («Колос») — 3 / 2