Олександр Бондар забив п`ятнадцятий м`яч у польській Екстракласі

18.01.2018, 08:26      Переглядів: 106

У чемпіонаті Польщі минулого тижня відбулися матчі 13-го туру.

«AZS UŚ» (Катовіце) – «Ред Дрегонс» (Пнєви) – 3:5 (0:2)
Гол українців: у гостей Роман Вахула-1

Другий матч Романа Вахули за «Ред Дрегонс» і друга поспіль перемога команди з Пнєв! Щоправда, наприкінці гостям довелось понервувати, бо на останній хвилині після автоголу Вахоньського рахунок скоротився до 3:4. Але за 9 секунд до сирени Роман Вахула забив п’ятий м’яч «драконів», знявши напругу на майданчику.

«Гатта Актив» (Здуньська-Воля) – «Торунь» – 5:3 (1:0)
Гол українців: у господарів Максим Паутяк-1

Крига, як-то кажуть, скресла! Тільки в 13-му турі свій перший м’яч за «Гатту Актив» забив колишній гравець молодіжної збірної України Максим Паутяк. Сталася ця знаменна для вихованця одеського футзалу подія на 29-й хвилині, що збільшило перевагу господарів до двох м’ячів – 3:1. До речі, «Торуні», за яку грав Микола Морозов, це відставання вдалося відіграти, але на останній хвилині два м’ячі «Гатти Актив» принесли перемогу срібному призеру минулорічної першості над бронзовим.

«Погонь 04» (Щецин) – «Рекорд» (Бєльсько-Бяла) – 3:11 (1:4)
Голи українців: у гостей Олександр Бондар-1

Знекровленою підійшла до цієї гри «Погонь 04», адже через перебір жовтих карток господарі залишилися без п’ятьох (!) провідних гравців команди. Тож, щецинці у цій грі були приреченими, і після перерви чемпіони Польщі робили на майданчику все, що завгодно. У підсумку «рекордисти» забили 11 м’ячів, а перший з них, ще на 3-й хвилині, був забитий Олександром Бондарем. Для українця він став 15-м у сезоні.