Головна » Новини

Ольга Овдійчук учетверте поспіль стала кращою футболісткою України

13.12.2017, 14:14      Переглядів: 179

8 грудня на НСК «Олімпійській» у Києві пройшла церемонія «Футбольні зірки України-2017», в межах якої було обрано та нагороджено найкращих гравців чоловічих та жіночих змагань з  футболу, футзалу та пляжного футболу, «символічну збірну України» за версією футболістів-професіоналів, а також визначено найкращий гол 2017 року.

Репортаж Футбол NEWS телеканалу Футбол 1 (сюжет з 0:15 до 7:40 хвилини)Повний випуск церемонії нагородження «Футбольні зірки України-2017»
Спеціальними призами відзначили новий турнір для наймолодших - «Фестиваль чемпіонів»та змагання «EmPower Girls» за підтримку дівочого футболу, проведені спільно Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ФФУ.

-  Найкращий тренер жіночих команд - Наталія Зінченко ("Житлобуд-2", Харків/молодіжна збірна України WU-19)
Серед номінантів також були представлені Валентина Котик тренер харківського «Житлобуд-1» та Сергій Сапронов - «СДЮШОР Юність» Чернігів / дівочі збірні України.

-  Найкраща футболістка - Ольга Овдійчук ("Житлобуд-1", Харків / національна жіноча збірна України)
Серед номінантів також були представлені Яна Калініна та Ірина Василюк із харківського «Житлобуд-2».

Дівчина з Костопільського району (с. Дюксин), вихованка Костопільського обласного ліцею-інтернату ІІ-ІІІст. фізичної культури і спорту, гравець національної збірної команди України, майстер спорту України Ольга Овдійчук четвертий рік поспіль стає кращою футболісткою України.