Головна » Новини

Павло Таргоній викликаний до лав студентської збірної України!

24.04.2016, 10:03      Переглядів: 269

Нападник команди Народного Клубу «Верес» Павло Таргоній, який минулого четверга отримав офіційне запрошення до табору національної студентської збірної України з футболу, обіцяє докласти максимум зусиль на тренуваннях, аби вийти на поле у жовто-блакитній футболці.

- Перше неофіційне запрошення до збірної я отримав ще до моєї появи у основній команді НК "Верес". Після однієї з ігор студентської ліги до мене зателефонували і сказали, що зацікавлені в моїй кандидатурі в студентській збірній Укаїни, - розповів Павло ТАРГОНІЙ. - А вже за годину після того мені зателефонували з НК "Верес" і запропонували поїхати з ними на збори. Ще не відійшовши від однієї приємної новини, я був приємно здивований іншою. Щодо нещодавного офіційного запрошення, то маю сказати, що для мене дуже почесно виступати за студентську збірну України. Крім того, це невід`ємний досвід, тож робитиму все можливе, аби закріпитись у її лавах та потрапити на всесвітню універсіаду, яка відбудеться у 2017 році.

Нагадаємо, з 25-го по 28-ме квітня студентська збірна України зіграє на міжнародному турнірі "Кубок Героїв Чорнобиля".

Окрім збірної України, участь у змаганні візьмуть національні студентські збірні Білорусі та Молдови, а також команда СК КНТЕУ-«Меркурій» (м. Київ).

Турнір відбудеться в місті Ірпінь Київської області.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)