Головна » Новини

Переконливий старт чемпіона

26.05.2015, 17:02      Переглядів: 383

Відбулися матчі другого туру Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів. Діючий переможець турніру рівненська "Славія", яка пропускала перший тур, стартувала у змаганнях більш ніж упевнено.

Для радивилівського "Сокола" гра зі "Славією" була принциповою, і команда прагнула будь що відібрати турнірні очки в явного фаворита останніх років у рівненському ветеранському футболі.

Господарі достойно провели перший тайм, лише одного разу, на шістнадцятій хвилині, вони допустилися помилки в захисті, і це завершилось голом Вадима Васильєва. В другій половині матчу рівняни відправили радивилівчан в нокаут. В дебюті тайму Сергій Гвоздь та Роман Волох довели рахунок до 0:3, після чого "Сокіл" здався, і команди догравали матч. За цей час ще раз відзначився Сергій Гвоздь, і крапку поставив Юрій Гриценко 0:5, і "Славія" упевнено розпочала похід за черговим званням Чемпіона області серед ветеранів.

ВІДЕООГЛЯД:

ВІДЕО УСЬОГО МАТЧУ:

Щодо інших матчів другого туру ветеранського чемпіонату, то відзначимо несподівану перемогу 3:0 команди Костополя над лідером північної зони останніх років "Ізотоп-РАЕС". І взагалі вже після другого туру з тринадцяти команд, лише дубенські ветерани не мають турнірних очок.