Головна » Новини

Переможцями обласної Шкільної футзальної ліги стали учні рівненської НВК №26

29.03.2017, 20:02      Переглядів: 246

25 березня в спортзалі НВК №26 міста Рівне відбулись фінальні обласні змагання «Шкільної футзальної ліги України 2017 року» серед 5-класників. До обласного центру прибули найсильніші шкільні футзальні команди Рівного, Дубно, Острога, Рівненського, Острозького та Гощанського районів.

Спершу учасники змагань були розподілені на дві фінальні підгрупи (в кожній по 3 команди), за результатами боротьби у яких визначались школи, котрі зіграють у вирішальних матчах турніру. В підсумку, право розіграти 1-2 місця та єдину путівку від області на Всеукраїнський етап вибороли представники НВК №26 (Рівне) та Зорянської НВК (Рівненський район).

Головному фіналу передував матч за третє місце, у якому команда Горбаківського НВК з рахунком 5:0 перемогла Оженінську ЗОШ (Острозький район). А у фінальній грі вирувала непоступлива боротьба – матч між юними рівнянами та зорянцями завершився у нічию 0:0. Натомість у серії післяматчевих пенальті влучнішими були гравці НВК №26 – 2:1. Саме вони і зіграють у Всеукраїнському етапі шкільних змагань з футзалу.

Нагадаємо, що у минулому році у фінальних змаганнях в Києві Рівненщину також представляла команда 5-класників НВК №26 і виборола там почесне 5 місце.

1. НВК №26 м. Рівне 2. НВК с. Зоря, Рівненський район 3. НВК Горбаків, Гощанський район 4. ЗОШ Оженин, Острозький район 5. ЗОШ №1 м. Острог 6. Гімназія №1 м. Дубно