Головна » Новини

Представники команд-учасниць обласних змагань обговорили перспективи футбольного сезону 2017 року

26.12.2016, 10:09      Переглядів: 703
22 грудня у приміщенні РОФФ (м. Рівне, вул. С.Петлюри, 35) відбулось відкрите засідання Комітету з проведення змагань разом із представниками команд-учасниць чемпіонату та першості області.
Протягом жвавого обговорення думки присутніх розділились. Деякі із представників клубів (в основному ФК з обласної 1 ліги) висловлювались за запропонований ФФУ перехід на формулу проведення обласних змагань за схемою "осінь-весна". Однак, присутні на засіданні представники команд ІІ ліги висловились на підтримку нинішнього формату, тобто "весна-осінь".
Не дійшли остаточної згоди футбольні фахівці Рівненщини і в питанні чемпіонату області серед юнаків. Як відомо, останнім часом у футбольній громаді нашої області обговрювався варіант проведення юнацького турніру окремо від чемпіонату серед дорослих - без "спарених" ігор. Втім, і тут до єдиного рішення представники команд-учасниць не прийшли.
Крім цього, на засіданні було обговорено ще ряд важливих питань, серед яких можливість розширення І ліги (це може бути більш ймовірним за окремого проведення чемпіонату серед юнаків). Та знову ж таки, погляди присутніх в цьому питанні розділились.

Тож в підсумку, було вирішено знову зібрати нараду з вищезазначених питань вже в січні наступного року, аби доопрацювати їх і прийняти демократичне, вірне і виважене рішення.