Головна » Новини

Представниці "Родини" зіграли у складі WU-19 матчі проти збірних Ірану + ВІДЕО

16.03.2017, 10:20      Переглядів: 202

Нагадаємо, для збірної України матчі в Ірані були етапом підготовки до еліт-раунду ЧЄ-2017, який відбудеться на початку квітня в Ірландії. Найбільше представників до лав збірної – одразу чотири футболістки – делегував костопільський клуб «Родина-Ліцей». Ними стали воротар Алла Герасимчук, захисник Марія Колєщук, півзахисник Тетяна Полюхович та нападник Юлія Семенюк.

Голкіпер з Костополя зіграла лише перший тайм у першій грі, відстоявши на нуль. Колєщук та Семенюк на поле не виходили, а от Полюхович виводила у всіх трьох матчах українську збірну у якості капітана.

Звіти про всі три поєдинки збірною від "Жіночий футбол України":

5 березня, у Тегерані, молодіжна жіноча збірна команди України WU-19 провела перший з трьох запланованих спарингів. У першій грі підопічним Наталії Зінченко протистояла молодіжна жіноча збірна Ірану.

Обидві команди розпочали зустріч неквапливо – з розвідки, призвичаюючись одна до одної. Невелика перевага у першому таймі була на боці українок, які навіть забили гол перед самою перервою, проте м’яч Яни Деркач не зарахували через офсайд.

Після перерви команди заграли набагато активніше, і вже на 56-й хвилині господарки вийшли вперед після розіграшу штрафного.

Українки великими силами пішли вперед, аби зрівняти рахунок, затиснувши суперниць на їхній половині поля. Дві чудові нагоди зрівняти рахунок були у Наталії Гриб, проте голкіпер Ірану рятувала свою команду.

Розв’язка наступила перед самим фінальним свистком. Зважаючи на тривалі затримки, арбітр зустрічі компенсував аж 7 хвилин до основного часу матчу. Збірна Ірану, граючи на контратаках, змогла подвоїти рахунок, реалізувавши пенальті. Забили й наші дівчата. Полюхович видала чудовий пас на Будаєву, а Віта, обігравши голкіпера, зробила рахунок 1:2. На жаль, часу аби розвинути свій успіх в українок не вистачило.

05.03.2017. Тегеран. ст."Арарат" Іран WU19 - Україна WU19 - 2:1 (0:0) Голи: Таббогі 56, Мотеваллі 90(пен) — Будаєва 90+3

Україна: Герасимчук (Рябовіл 46) — Татарин, Будаєва, Козуб, Деркач, Полюхович (к), Рибалкіна, Шевчук (Ковтун 72), Куніна (Бубняк 69), Кумеда, Гриб

6 березня у Тегерані молодіжна жіноча збірна команди України WU-19 провела свій другий товариський поєдинок. Цього разу суперницями українок була національна жіноча команда Ірану.

Не дивлячись на статус суперника, підопічні Наталії Зінченко зі стартовим свистком захопили ініціативу у матчі, увімкнувши пресинг. Дуже активно грали на флангах Шевчук та Гриб, чого не вистачало у першому матчі проти іранської «молодіжки».

Ближче до середини тайму господарки вирівняли гру, було багато боротьби в центрі поля, подекуди жорсткої та грубої з боку господарок.

Під завісу першого тайму наші дівчата мали дві гарні нагоди, аби вийти вперед, але ані Шевчук, ані Будаєвій не вдалося засмутити голкіпера. Іранки тільки за рахунок стандартних положень наносили удари по наших воротах. Одного разу чудову реакцію продемонструвала Бондарчук, перевівши м’яч після удару в поперечину.

Початок другого тайму став продовженням першої половини гри. Ледь не одразу «синьо-жовті» створили гольовий момент: Кумеда впритул розстрілювала воротаря, проте і цього разу невдало.

До фінального свистка українки ще мали декілька гарних нагод, аби нарешті повести у рахунку та вирвати перемогу, але цього дня «синьо-жовтим» не судилося здобути «вікторію».

Товариський матч

Іран – Україна WU-19 – 0:0

Україна: Бондарчук – Будаєва, Татарин, Козуб, Деркач, Полюхович (к), Рибалкіна, Гриб (Бубняк, 88), Шевчук, Кумеда, Ковтун (Куніна, 60)

У Міжнародний жіночий день молодіжна жіноча збірна команда України провела свій останній товариський матч в Тегерані в рамках підготовки до еліт-раунду ЧЄ-2017. Протистояла українській «молодіжці» жіноча національна команда Ірану, з якою 6 березня українки розписали безгольову нічию.

Звітний матч команди розпочали обережно за невеликої переваги українок, проте майже без небезпечних моментів. Господарки у перші 45 хвилин гри мали одну нагоду біля воріт Дарини Бондарчук, яку і використали. Гравець збірної Ірану після скидки від партнера зльоту увігнала «круглого» в кут воріт.

У перерві наставник збірної України Наталія Зінченко провела серйозну розмову зі своїми підопічними, і на другий тайм наші дівчата вийшли надмотивованими. І, ледь розігравши м’яч з центра поля, українки зрівняли рахунок на табло. Після подачі Анастасії Кумеди Юлія Шевчук в дотик переправила м’яч в сітку воріт.

«Синьо-жовті» намагалися розвинути свій успіх, чудові моменти мала Надія Куніна. Проте відзначилась Ірина Рибалкіна. На 80-й хвилині Тетяна Полюхович виконала подачу до штрафного майданчика на Рибалкіну, і та у протихід голкіперу пробила головою – 2:1.

Господарки одразу кинулись відіграватись, але справжні дива у «рамці» творила Дарина Бондарчук. У підсумку, важка перемога збірної України над жіночою національною командою Ірану і чудовий подарунок на 8 березня для наших дівчат.

Іран – Україна WU-19 – 1:2

Голи (Україна): Шевчук (46), Рибалкіна (80)

Україна: Бондарчук — Татарин, Будаєва, Козуб, Деркач, Полюхович (к), Рибалкіна, Шевчук (Ковтун 90), Куніна, Кумеда, Гриб (Бубняк 65).