Головна » Новини

Президент ФФУ відвідав Рівненську область

20.04.2015, 16:59      Переглядів: 571

Як зазначив Андрій Павелко, у футбольному господарстві України теж потрібно проводити децентралізацію. Щоб регіональні федерації мали більше можливостей для розвитку.

- Вони мають відчути всі можливості, але й відчували відповідальність за результат. І тут головна ставка буде робитись на Рівненську та Дніпропетровську федерації. - сказав Андрій Павелко. - Рівненщина мені рідна, це моя земля моїх батьків. Я докладатиму максимум зусиль, щоб місцева федерація відчувала підтримку. Особливо в контексті розвитку футбольної інфраструктури та розвитку аматорського та професійного футболу.

Андрій Павелко додав, що нього і для українського футболу важливо, щоб в професійному футболі країни з`явилась команда така як "Верес".

- Команда, яка виникла не через чиюсь забаганку чи союз олігархів, а команда народна, яка виникла завдяки мріям і бажанням тих, хто вболіває за футбол, - сказав Андрій Павелко.

Також під час заходу голова ФФУ Андрій Павелко нагородив цінними подарунками чемпіона Параолімпійських ігор, воротаря паралімпійськоі збірної з футболу Іноря Косенка та ветерана рівненського футболу, президента футбольного клубу "Верес" Володимира Чиркова.

 

Нагадаємо, що це був перший офіційний візит Андрія Павелка в регіональну федерацію футболу в статусі президента ФФУ. Сьогодні Андрій Павелко відвідав Корнин, звідки родом його батько і побував на могилах рідних. Окрім того, він заїхав у школу, яку закінчив його батько та до Острозької академії, де готують статут ФК "Верес" на основі статуту "Барселони".

Ключовими питаннями, які піднімались в рамках візиту глави ФФУ на Рівненщину, це будівництво у Рівному футбольного поля зі штучним покриттям у рамках проекту фінансованого УЄФА. А також питання відродження рівненського професійного футбольного клубу "Верес" і його участь у другій професійній лізі вже цього року.

Джерело: vse.rv.ua