Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Президент УАФ Андрій Павелко відвідав Литовську федерацію футболу

Рiвненська обласна федерацiя футболу

6 вересня представники Української асоціації футболу й Литовської федерації футболу провели у Вільнюсі робочу зустріч, присвячену боротьбі з договірними матчами.

У робочому обговоренні та презентації напрацювань двох асоціацій у питаннях боротьби з корупцією у футболі взяли участь президенти УАФ і ЛФФ Андрій Павелко та Томас Данілявічюс, перший віце-президент УАФ Назар Холодницький, генеральний секретар ЛФФ Едгарас Станкевічюс, голова Комітету з етики та чесної гри УАФ Франческо Баранка, директор юридичного департаменту УАФ Ігор Грищенко, офіцер із питань чесної гри ЛФФ Рамуне Бистрикайте й представники поліції.

Андрій Павелко

Андрій Павелко (праворуч) виступає на робочій зустрічі

«Колеги з української футбольної асоціації мають чималий досвід боротьби із загрозами для чесної гри, тому ми запросили їх на офіційну зустріч. Ми почули від наших гостей цінну інформацію й постараємося максимально застосувати найкращі практики в нашій країні. Дякую всім гостям, які приїхали, я радий, що в нас хороші стосунки з УАФ, а також чудові особисті стосунки з її президентом Андрієм Павелком», — сказав президент ЛФФ Томас Данілявічюс.

У свою чергу Андрій Павелко подякував литовським колегам за запрошення й відзначив готовність УАФ до розвитку співпраці та подальшого обміну досвідом у такому важливому питанні, як боротьба з договірними матчами. «Ми раді відзначити, що наша робота з викорінення ганебної практики matchfixing є успішною, а отриманий досвід та напрацьовані інструменти викликають інтерес наших закордонних партнерів, зокрема, наших добрих друзів із Литовської федерації футболу. УАФ радо ділиться своїм досвідом і відкрита до продуктивної комунікації на цьому та інших важливих для розвитку футболу напрямках. Щиро вдячний моєму колезі, президенту ЛФФ і найкращому бомбардиру в історії національної збірної Литви Томасу Данілявічюсу за продуктивну робочу зустріч. Ми завжди раді співпраці з вами та високо цінуємо багаторічну дружбу й партнерство наших асоціацій і наших держав», — сказав після зустрічі президент Української асоціації футболу.

Фото прес-служби УАФ. 

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

Оперативні результати матчів, відеозаписи й трансляції

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: