Головна » Новини

Призначення офіційних осіб на обласні змагання 20-24 травня

19.05.2017, 17:53      Переглядів: 389

Призначення офіційних осіб на матчі чемпіоната і першості області з футболу                                                  

 

1 ліга 3 тур                         

(№         дата      команди            арбітр   асиитенти          4 арбітр     спостерігач арб.)

1             21.05     «Ізотоп»-«Сокіл»           В.Самков           В.Саварин П.Федюра   О.Гребінь               І.Коваль

2             21.05     «АГАТ»-«Случ» А.Приймачук     В.Галинець       О.Оліферук        А.Корецький               В.Криницький

3             21.05     «Рафалівка»-«Млинів»               С.Каращук         С.Швидун        Д.Чорнюк

               С.Печончик       В.Чирков

4             24.05     «Маяк»-«Малинськ»    О.Ганіченко      С.Швидун    О.Оліферук              І.Вакулко               О.Гудима

5             24.05     «Колос»- «ОДЕК»          А.Шевчук           С.Свірідов    С.Остимчук             І.Вакулко               Я.Дмитрук

                                                                                      

                                                           2 ліга 3 тур

(№         дата      команди            арбітр   асистенти)

1             20.05     «КАМАЗ-АГРО»-«Костопіль»     С.Яремчук          Ю.Карпович     М.Шибунька

2             20.05     «Стир»-«Енергія»           А.Ганіченко       С.Свірідов    Т.Кирянчук

3             21.05     «Калина»-«Волинь-Цемент»    П.Кравцов         Ю.Пархомчук      І.Серветник

4             21.05     «Сокіл»-«Полісся» 15-00            С.Милян             С.Свірідов      О.Кислюк

5             21.05     «Граніт»-«Острог»         П.Дзюбак           Р.Боровець    П.Галагуз

6             21.05     «Експрес»-«Коливань»               Н.Мамчур          Г.Демянюк     В.Дрикін

                             

Чемпіонат області серед ветеранів 2 тур 20.05

(№         команди            арбітр   асистенти)

1             «Зоря»-«Зеніт Слави»  С.Милян            

2             «Млинів»-«Дубно»       О.Оліферук       

3             «Автоленд»-«Коливань-Тинне»             Ю.Пархомчук   

4             «Сокіл»-«Славія»          С.Бородавкін   

5             «Костопіль»-«Володимирець» О.Ганіченко     

6             «Ветеран»Д-«Ізотоп»   І.Мартинюк      

                                            

               Голова  КА  РОФФ         М.Васюта