Головна » Новини

Протокольні дані першого туру Чемпіонату та Першості області 2017

06.05.2017, 15:42      Переглядів: 634

29-30 квітня на Рівненщині відбулися стартові матчі в Чемпіонаті (першій лізі) та Першості (другій лізі) області.

Перший м`яч у новому сезоні футбольних змагань серед найсильніших команд Рівненської області забив гравець із Волині - Юрій Шаула, якого за день до цього перезаявили із боратинської "Ласки" за гощанський ФК "АГАТ", вразив ворота ФК "Садове" вже на четвертій хвилині.

Перший м`яч у другій обласній лізі забив гравець рівненського "Водника" Микола Гайдучик, котрий розписався у воротах "КамАЗ-Агро" з Острожця на 12-й хвилині.

Чемпіонат області. 1 тур.

Протокольні дані матчу №2.

ФК "Садове" - ФК "АГАТ" (Гоща) - 1:1 (1:1)
29.04.2017. 1 тур. Садове. 100 глядачів.
Суддя: Каращук Сергій (Рівне)
Голи:
Шаула Юрій (Вознюк Дмитро), 3 (0:1)
Новосад Максим - штрафний, 36 (1:1)
ФК "Садове": 12.Пушик Владислав; 3.Колаковський Андрій; 20.Федас Павло; 24.Ядчишин Роман (5.Жилінський Максим, 46); 16.Момоток Володимир; 7.Цвик Сергій; 6.Ходак Мирослав; 25.Новосад Максим; 14.Жак Вадим (20.Баранчук Володимир, 60); 11.Гайдук Володимир; 10.Любар Олександр (13.Зубарєв Павло, 78)
ФК "АГАТ" (Гоща): 1.Дем`янець Олексій; 4.Блажиєвський Ігор; 21.Буркалець Олег (15.Шепель Віталій, 70); 17.Вознюк Вадим; 10.Вознюк Дмитро; 8.Кухарчук Олександр; 13.Лозян Вадим; 3.Сачук Вадим; 14.Семенюк Іван; 7.Кузьмич Роман; 19.Шаула Юрій
Попередження: Жилінський Максим, 61; Кузьмич Роман, 76; Момоток Володимир, 81; Цвик Сергій, 90+1

Звіт про матч від ФК "Садове" (стилістика і орфографія оригіналу повідомлення збережені):

"ФК “Садове” у Чемпіонаті області сезону 2017 року стартовий матч провів проти сусідів із Гощі – ФК “АГАТ”. Поєдинок між принциповими суперниками завершився унічию, що, за великим рахунком, об’єктивно відобразило паритет сил у цій грі. Гості упевнено розпочали зустріч і святкували перший успіх уже на другій хвилині. Екс-гравець ФК “Садове” Дмитро Вознюк виконав подачу з правого флангу, а в штрафному майданчику першим на м’ячі опинився новачок “агатівців” Юрій Шаула. Удар головою останнього виявився результативним і шкіряна куля від бокової стійки опинилася у сітці воріт Владислава Пушика. Після забитого м’яча гощанці продовжували активно шукати щастя поруч з воротами суперників і в одному з епізодів Олег Буркалець після передачі Вознюка цілком міг подвоїти перевагу своєї команди, але цього разу страж воріт ФК “Садове” зіграв надійно. Поступово ініціатива у зустрічі перейшла до господарів, які намагалися до перерви принаймні зрівняти рахунок. Це садівчанам вдалося на 35 хвилині, коли екс-гощанець Олександр Любар заробив штрафний трішки правіше від центру карної зони, а стандарт вдало виконав Максим Новосад. За господарів у цьому епізоді “зіграло” й домашнє поле – м’яч потрапив у горбочок перед Олексієм Дем’янцем і перелетів через кіпера ФК “АГАТ”, який вже стелився під удар.
За рахунку 1:1 команди завершили перший тайм. У другій половині зустрічі справа до забитих м’ячів так і не дійшла. У складі господарів не знайшлося “джокера”, котрий зумів би вирішити долю поєдинку на їх користь. Хоча активності попереду додала поява Володимира Баранчука. Гості, в свою чергу, кілька разів небезпечно пробивали з середньої дистанції, але неточно. Як підсумок, жодній з команд здобути жадану перемогу не вдалося – бойова нічия. До речі, “мирний” результат став “популярним” на старті чемпіонату – ще два матчі першого туру, котрі гралися у цей день, завершилися нічийними рахунками."

Протокольні дані матчу №4.

ОДЕК (Оржів) - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - 0:0
29.04.2017. 1 тур. Оржів. Стадіон "ОДЕК-Україна". 200 глядачів.
Суддя: Самков Віктор (Рівненський р-н)
ОДЕК (Оржів): 1.Кособуцький Юрій; Загривий Сергій; Воробей Роман
"Ізотоп-РАЕС" (Вараш): 1.Крисюк Юрій; Кедич Андрій; Мельник Віктор; Засєкін Микола; Кушнір Олександр
Попередження: Загривий Сергій, 48; Кедич Андрій, 50; Мельник Віктор, 56; Засєкін Микола, 75; Крисюк Юрій, 82; Кушнір Олександр, 82; Воробей Роман, 90+2

Протокольні дані матчу №6.

"Вілія" (Млинів) - "Сокіл" (Радивилів) - 1:1 (0:0)
29.04.2017. 1 тур. Млинів. Стадіон "Колос". 200 глядачів.
Суддя: Кравцов Павло (Рівне)
Голи:
Молоткевич Андрій, 56 (1:0)
Полімарчук Леонід, 78 (1:1)
Незабиті пенальті:
Новосад Тарас ("Сокіл" (Радивилів), 24
"Вілія" (Млинів): 12.Присяжнюк Іван; Вишневський Сергій; Хрипа Едуард; Онищук Ігор
"Сокіл" (Радивилів): 1.Бовсунівський Олександр; Довбета Олександр; Преварський Юрій; Новосад Тарас; Ніколайчук Віталій
Попередження: Онищук Ігор, 24; Довбета Олександр, 25; Преварський Юрій, 54; Новосад Тарас, 66; Ніколайчук Віталій, 74; Хрипа Едуард, 76; Вишневський Сергій, 90+1

Звіт про матч від ФК "Вілія" (Млинів) (стилістика і орфографія оригіналу повідомлення збережені):
"Десять хвилин не вистачило щоб віддати боржок за кубкову гру Соколятам...Гра сподобалась самовіддачею, всі старалися, бажання було, це і радує...радує те що є здорова конкуренція, багато гравців вийшло із перших хвилин які не чекали що будуть в старті, і вони не розчарували!Фізично і психологічно не вистачило нас на кінцівку гри, після того як Сокіл зрівняв рахунок, в завершальних 10 хв. гри були качелі, могли перемогти як одні так і інші, взагалом думаю для вболівальника гра сподобалась!!!Розчаровує лише те що ФЦ Дубно так і не заявився, з яким і наступна гра мала б бути внас, а це є мінусом для усіх команд які будуть мати паузу по два тижні..."

Першість області. 1 тур.

Протокольні дані матчу №1.

"Калина" (Бугрин) - "Сокіл" (Осова) - 5:2 (2:2)
30.04.2017. 1 тур. Бугрин. Стадіон "Шкільний". 100 глядачів.
Павлюк Тарас, 88 (5:2)
"Калина" (Бугрин): 1.Одинець Іван (12.Краснолюба Сергій, 88); Савончук Володимир
"Сокіл" (Осова): 1.Савич Богдан; Прокопчук Андрій
Попередження: Прокопчук Андрій, 23; Савончук Володимир, 64

Звіт про матч від ФК СОКІЛ (ОСОВА) (стилістика і орфографія оригіналу повідомлення збережені):

"Перший матч Чемпіонату області з футболу (2ліга) закінчився прикрою поразкою. Першими відкрити рахунок вже на перших хвилинах матчу вдалося господарям поля (1:0), але всередині першого тайму красивим ударом з 30 метрів забив гол Столяр Сергій (1:1), і через декілька хвилин Сергій робить дубль вивівши команду вперед (1:2), Калина непереставала тиснути на ворота суперників і вже на останніх секундах першого тайму зрівнюють рахунок. На другий тайм господарі вийшли більш впевнено та виходять вперед (3:2), Команді з Осови нехватило сил щоб зрівняти рахунок і на останніх хвилинах матчу пропустила двічі. Отож Калина 5:2 Сокіл. Хотілось би відзначити воротаря Савича Богдана незважаючи на те що пропустив 5 м`ячів, Богдан видавав прекрасні сейфи".

"Водник" (Рівне) - "КамАЗ-Агро" (Острожець) - 1:1 (1:0)
29.04.2017. 1 тур. Рівне. Стадіон "Водник". 40 глядачів.

Протокольні дані матчу №3.

"Волинь-Цемент" (Здолбунів) - "Експрес" (Здолбунів) - 0:3 (0:0)
29.04.2017. 1 тур. Здолбунів. Стадіон "Локомотив". 300 глядачів.
Суддя: Ганіченко Андрій (Рівне)
Голи:
Левечко Павло, 49 (0:1)
Давидюк Юрій, 68 (0:2)
Гриценко Юрій, 78 (0:3)
"Волинь-Цемент" (Здолбунів): 1.Пахолюк Юрій; Адамський Павло; Іванюк Вадим
"Експрес" (Здолбунів): 1.Попов Роман; Гриценко Юрій; Соборський Олександр; Панюк Ярослав; Левечко Павло; Казачук Іван
Попередження: Гриценко Юрій, 21; Соборський Олександр, 54; Адамський Павло, 59; Панюк Ярослав, 61; Казачук Іван, 83; Іванюк Вадим, 88; Левечко Павло, 90+1

"Полісся" (Рокитне) - "Граніт" (Томашгород) - 3:0 (0:0)
29.04.2017. 1 тур. Рокитне. Стадіон "Шкільний". 200 глядачів.

Протокольні дані матчу №5.

ФК "Костопіль" - "Стир" (Демидівка) - 1:0 (0:0)
29.04.2017. 1 тур. Костопіль. Стадіон "Колос".
Суддя: Мамчур Наталія (Рівне)
Голи:
Прокопчук Сергій, 90 (1:0)
ФК "Костопіль": 1.Вєтров Назар
"Стир" (Демидівка): 1.Луць Олександр

Звіт про матч від ФК "Костопіль" (стилістика і орфографія оригіналу повідомлення збережені):

"Гра проходила за "тотальної" переваги "Костополя" з поодинокими випадами в контратаки суперника. В першому таймі можливість забити мали обидві команди. І якщо нападнику "Костополя" завадив брак майстерності)))????, то грацю "Стира" завадив голкіпер. Все ж ми забили в першому таймі, однак лайнцмен "придумав" офсайд.
В другому таймі Наша команда вже з більшими силами та мотивацією ринула в атаку. Чудом не забив Шурпик Віктор!!!!
Відсутність замін в команді суперника давалася в знаки і "Стир" значно "підсів". В свою чергу "Костопіль" провів ряд замін, які і вирішили долю матчу. На 89 хвилині Прокопчук Сергій прорвався правим флангом і майстерно переграв голкіпера. 1-0!!! Часу щоб відквитатися в суперника майже не лишалося, да і можливості в них не було.
Надійна гра в захисті і злагоджені дії команди приносять Нам таку важливу перемогу.
Дякуємо нечисленим вболівальникам які в дощову прохолодну погоду прийшли підтримати команду!!!!"

"Коливань" (Клевань) - МФК "Енергія" (Володимирець) - 1:1 (0:0)
29.04.2017. 1 тур. Клевань. Стадіон "Колос". 100 глядачів.
Суддя: Ганіченко Олександр (Рівне)