Головна » Новини

Результати 3 туру в першій та другій лігах і 1 туру в чемпіонаті ветеранів + турнірки + шахматки + додане ВІДЕО

15.05.2017, 08:46      Переглядів: 682

У суботу та неділю 13-14 травня відбулися чергові матчі в Чемпіонаті та Першості Рівненської області. Крім того, на Рівненщині стартували змагання серед ветеранів.

 

Перша ліга

3 тур
14 травня, неділя

16:00 ФК "Садове" - "Маяк" 1:1 - ФОТО
16:00 "Случ" – ФК "Рафалівка" 2:0
16:00 "Вілія" – "Ізотоп-РАЕС" 0:3
17 травня, середа
ФК "Малинськ" – "Колос"
ОДЕК – ФК "АГАТ"

 

 

    І В Н П Мз Мп Р О
1 "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) 3 1 2 0 4 1 +3 5
2 "Случ" (Березне) 2 1 1 0 3 1 +2 4
3 "Сокіл" (Радивилів) 2 1 1 0 2 1 +1 4
4 ФК "Садове" 3 0 3 0 3 3 0 3
5 ФК "АГАТ" (Гоща) 1 0 1 0 1 1 0 1
6 "Колос" (Кричильськ) 1 0 1 0 1 1 0 1
7 ОДЕК (Оржів) 1 0 1 0 0 0 0 1
8 "Маяк" (Сарни) 2 0 1 1 1 2 -1 1
9 "Вілія" (Млинів) 2 0 1 1 1 4 -3 1
10 ФК "Малинськ" 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ФК "Рафалівка" 1 0 0 1 0 2 -2 0

 

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1. "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) -X- 1:1                  
2. "Случ" (Березне)   -X-                 2:0
3. "Сокіл" (Радивилів)     -X-         1:0      
4. ФК "Садове"       -X- 1:1     1:1      
5. ФК "АГАТ" (Гоща)         -X-            
6. "Колос" (Кричильськ)       1:1   -X-          
7. ОДЕК (Оржів) 0:0           -X-        
8. "Маяк" (Сарни)               -X-      
9. "Вілія" (Млинів) 0:3   1:1           -X-    
10. ФК "Малинськ"                   -X-  
11. ФК "Рафалівка"                     -X-


Друга ліга

3 тур
13 травня, субота

16:00 "Водник" - "Калина" 5:3
16:00 ФК "Костопіль" - "Експрес" 1:1
16:00 "Острог-Ак." - "Стир" 0:3
14 травня, неділя
15:00 "Полісся" - "КамАЗ-Агро" 3:1
16:00 "Волинь-Цем." - "Сокіл" 3:4
16:00 "Коливань" - "Граніт" 0:0

    І В Н П Мз Мп Р О
1 "Водник" (Рівне) 3 2 1 0 12 7 +5 7
2 "Експрес" (Здолбунів) 3 2 1 0 6 2 +4 7
3 "Полісся" (Рокитне) 3 2 0 1 7 3 +4 6
4 "Стир" (Демидівка) 3 2 0 1 6 2 +4 6
5 "КамАЗ-Агро" (Острожець) 3 1 1 1 4 5 -1 4
6 "Граніт" (Томашгород) 3 1 1 1 3 4 -1 4
7 ФК "Костопіль" 3 1 1 1 3 4 -1 4
8 "Калина" (Бугрин) 2 1 0 1 8 7 +1 3
9 ФК "Острог-Академія-Ост.р-н" 2 1 0 1 3 5 -2 3
10 "Сокіл" (Осова) 3 1 0 2 9 14 -5 3
11 "Коливань" (Клевань) 3 0 2 1 2 4 -2 2
12 МФК "Енергія" (Володимирець) 2 0 1 1 3 4 -1 1
13 "Волинь-Цемент" (Здолбунів) 3 0 0 3 4 9 -5 0

 

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1. "Водник" (Рівне) -X-       1:1     5:3          
2. "Експрес" (Здолбунів)   -X- 2:1                    
3. "Полісся" (Рокитне)     -X-   3:1 3:0              
4. "Стир" (Демидівка)       -X-                  
5. "КамАЗ-Агро" (Острожець)         -X-               2:1
6. "Граніт" (Томашгород)           -X- 3:1            
7. ФК "Костопіль"   1:1   1:0     -X-            
8. "Калина" (Бугрин)               -X-   5:2      
9. ФК "Острог-Академія-Ост.р-н"       0:3         -X-        
10. "Сокіл" (Осова) 3:6                 -X-      
11. "Коливань" (Клевань)       1:3   0:0         -X- 1:1  
12. МФК "Енергія" (Володимирець)                 2:3     -X-  
13. "Волинь-Цемент" (Здолбунів)   0:3               3:4     -X-


Чемпіонат ветеранів

1 тур
13 травня, субота

16:00 "Зеніт слави" - "Іква" 2:0
16:00 "Славія" - "Зоря" 2:0
16:00 ФК "Дубно" - "Автоленд" 0:2
16:00 "Клевань-Тинне" - "Сокіл" 1:5
16:00 "Полісся" - "Горизонт" 0:0
16:00 ФК "Володимирець" - "Маяк" 1:2
16:00 "Колос" - "Ветеран" 0:0