Головна » Новини

Результати 4 туру в першій та другій лігах і 2 туру в чемпіонаті ветеранів + турнірки + шахматки

22.05.2017, 10:30      Переглядів: 786

 У суботу та неділю 21 і 21 травня було зіграно чергові матчі у Чемпіонаті та Першості Рівненської області, а також Чемпіонату Рівненщини серед ветеранів.

Перша ліга

4 тур
21 травня, неділя

16:00 ФК "АГАТ" - "Случ" 1:1 - ФОТО З МАТЧУ (юнаки - 0:4)
16:00 ФК "Рафалівка" - "Вілія" 1:0 (0:0)
5 тур
16:00 "Ізотоп-РАЕС" - "Сокіл" 3:2 (8:0)
24 травня, середа
"Маяк" - ФК "Малинськ"
"Колос" - ОДЕК


 

    І В Н П Мз Мп Р О
1 "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) 4 2 2 0 7 3 +4 8
2 "Случ" (Березне) 3 1 2 0 4 2 +2 5
3 ОДЕК (Оржів) 2 1 1 0 4 0 +4 4
4 "Сокіл" (Радивилів) 3 1 1 1 4 4 0 4
5 ФК "Малинськ" 1 1 0 0 1 0 +1 3
6 ФК "Садове" 3 0 3 0 3 3 0 3
7 ФК "Рафалівка" 2 1 0 1 1 2 -1 3
8 ФК "АГАТ" (Гоща) 3 0 2 1 2 6 -4 2
9 "Маяк" (Сарни) 2 0 1 1 1 2 -1 1
10 "Колос" (Кричильськ) 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 "Вілія" (Млинів) 3 0 1 2 1 5 -4 1

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1. "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) -X- 1:1   3:2              
2. "Случ" (Березне)   -X-         2:0        
3. ОДЕК (Оржів) 0:0   -X-         4:0      
4. "Сокіл" (Радивилів)       -X-         1:0    
5. ФК "Малинськ"         -X-         1:0  
6. ФК "Садове"           -X-   1:1 1:1    
7. ФК "Рафалівка"             -X-       1:0
8. ФК "АГАТ" (Гоща)   1:1           -X-      
9. "Маяк" (Сарни)                 -X-    
10. "Колос" (Кричильськ)           1:1       -X-  
11. "Вілія" (Млинів) 0:3     1:1             -X-

Друга ліга

4 тур
20 травня, субота

16:00 "КамАЗ-Агро" - ФК "Костопіль" 2:1
16:00 "Стир" - "Енергія" 2:1
21 травня, неділя
15:00 "Сокіл" - "Полісся" 0:2
16:00 "Калина" - "Волинь-Цем." 11:1
16:00 "Граніт" - ФК "Острог-Ак." 2:1
16:00 "Експрес" - "Коливань" 3:4

    І В Н П Мз Мп Р О
1 "Полісся" (Рокитне) 4 3 0 1 9 3 +6 9
2 "Стир" (Демидівка) 4 3 0 1 8 3 +5 9
3 "Водник" (Рівне) 3 2 1 0 12 7 +5 7
4 "Експрес" (Здолбунів) 4 2 1 1 9 6 +3 7
5 "КамАЗ-Агро" 4 2 1 1 6 6 0 7
6 "Граніт" (Томашгород) 4 2 1 1 5 5 0 7
7 "Калина" (Бугрин) 3 2 0 1 19 8 +11 6
8 "Коливань" (Клевань) 4 1 2 1 6 7 -1 5
9 ФК "Костопіль" 4 1 1 2 4 6 -2 4
10 ФК "Острог-Ак." 3 1 0 2 4 7 -3 3
11 "Сокіл" (Осова) 4 1 0 3 9 16 -7 3
12 МФК "Енергія" 3 0 1 2 4 6 -2 1
13 "Волинь-Цемент" 4 0 0 4 5 20 -15 0

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1. "Полісся" (Рокитне) -X-       3:1 3:0              
2. "Стир" (Демидівка)   -X-                   2:1  
3. "Водник" (Рівне)     -X-   1:1   5:3            
4. "Експрес" (Здолбунів) 2:1     -X-       3:4          
5. "КамАЗ-Агро" (Острожець)         -X-       2:1       2:1
6. "Граніт" (Томашгород)           -X-     3:1 2:1      
7. "Калина" (Бугрин)             -X-       5:2   11:1
8. "Коливань" (Клевань)   1:3       0:0   -X-       1:1  
9. ФК "Костопіль"   1:0   1:1         -X-        
10. ФК "Острог-Академія-Ост.р-н"   0:3               -X-      
11. "Сокіл" (Осова) 0:2   3:6               -X-    
12. МФК "Енергія" (Володимирець)                   2:3   -X-  
13. "Волинь-Цемент" (Здолбунів)       0:3             3:4   -X-

Чемпіонат ветеранів

2 тур
13 травня, субота

16:00 "Зоря" - "Зеніт слави" 1:2
16:00 "Іква" - ФК "Дубно" 5:0
16:00 "Автоленд" -"Клевань-Тинне" 5:2
16:00 "Сокіл" - "Славія" 0:4
16:00 "Горизонт" - ФК "Володимирець" 1:2
16:00 "Ветеран" - "Ізотоп" 0:0