Головна » Новини

Результати 6 туру чемпіонату України серед аматорів

03.10.2017, 09:34      Переглядів: 369

 

Чемпіонат України серед аматорів. Результати матчів 6 туру

 

Чемпіонат України серед аматорів. Результати матчів 6 туру

Чемпіонат України 2017/2018

Перше коло

ГРУПА 1, 6 тур

23.09 (субота)

ФК Хмельницький – Рочин

16:00. Стадіон "Поділля" (Хмельницький), 400 глядачів

0:0

24.09 (неділя)

Кристал – ФК Минай

16:00. Стадіон "Харчовик" (Чортків), 300 глядачів

Голи: Гегедош (1, 68, +75), Кополовець (15), Образцов (47), Вагін (76), Машталір (90+3)

0:7 (0:2)

24.09 (неділя)

ФК Малинськ – Покуття

16:00. Стадіон "Ліон" (Малинськ), 200 глядачів

Голи: Новосад (26), Уграк (69)

1:1 (1:0)

24.09 (неділя)

Нива – ФК Калуш

16:00. Стадіон "Колос" (Теребовля), 400 глядачів

Гол: Цимбалістий (+75)

0:1 (0:0)

Турнірна таблиця
М Команда І В Н П М О
1 "Рочин" (Соснівка, Львівська обл.) 5 3 2 0 6:2 11
2 "ОДЕК" (Оржів, Рівненська обл.) 5 2 3 0 8:5 9
3 ФК "Минай" (Закарпатська обл.) 5 2 2 1 12:4 8
4 ФК "Малинськ" (Рівненська обл.) 5 2 2 1 6:5 8
5 ФК "Калуш" (Івано-Франківська обл.) 6 2 1 3 5:6 7
6 "Нива" (Теребовля, Тернопільська обл.) 5 2 1 2 8:6 7
7 ФК "Хмельницький" 5 1 2 2 6:5 5
8 "Кристал (Чортків, Тернопільська обл.) 5 1 1 3 4:16 4
9 "Покуття" (Коломия, Івано-Франківська обл.) 5 0 2 3 5:11 2
  Бомбардири: Команда І Г (п)
1 Гегедош Роберт ФК Минай 5 5 (1)
2 Борисевич Роман Покуття 4 2
3 Гайдаш Артем ФК Хмельницький 4 2
4 Малиновський Олександр ФК Малинськ 4 2
5 Савицький Роман ФК Малинськ 4 2

ГРУПА 2, 3 тур

ФК Чернігів – Агробізнес TSK (Ромни) – 1:2 (0:1)

24.09. 16.30. Стадіон "Чернігів-Арена"

Турнірна таблиця
М Команда І В Н П М О
1 "Агробізнес TSK" (Ромни, Сумська обл.) 4 4 0 0 11:2 12
2 "Вікторія" (Миколаївка, Сумська обл.) 4 4 0 0 7:1 12
3 "Факел" (Липовець, Вінницька обл.) 4 3 0 1 12:3 9
4 "Єдність" (Плиски, Чернігівська обл.) 4 2 0 2 3:11 6
5 "Авангард" (Корюківка, Чернігівська обл.) 4 1 0 3 6:7 3
6 "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.) 3 1 0 2 5:7 3
7 ФК "Чернігів"  3 0 0 3 1:5 0
8 "Рубікон" (Київ) 4 0 0 4 3:12 0
  Бомбардири: Команда І Г (п)
1 Пивовар Олексій Факел 4 4
2 Васалатій Владислав Факел 4 4 (1)
3 Литвин Ярослав Чайка 3 3
4 Вовк Роман Авангард 4 3
5 Чернишов Олексій Єдність 2 2 (1)
  Дискваліфіковані: Команда Дата
1 Колєсніков Іван Рубікон 30.09.2017

ГРУПА 3, 6 тур

23.09 (субота)

Таврія-Скіф – Гірник

16:00. Стадіон "Таврія-Скіф" (Роздол), 500 глядачів

Голи: Невмивака (4), Хомутов (41), Жигалов (65) – Григорик (10), Гвоздевич (61)

3:2 (2:1)

23.09 (субота)

СК Каховка – Олімпік-СДЮШОР-2

Матч перенесено
23.09 (субота)

Кристал – Яруд

15:00. Стадіон "Кристал" (Херсон), 550 глядачів

Голи: Цой (54) – Мочевінський (68)

1:1 (0:0)

24.09 (неділя)

Дружба – МФК Первомайськ

16:00. Стадіон "Гірник" (Кривий Ріг), 100 глядачів

Голи: Петриченко (51), Янюк (71)

2:0 (0:0)

Турнірна таблиця
М Команда І В Н П М О
1 "Таврія-Скіф" (Роздол, Запорізька обл.) 6 4 2 0 13:7 14
2 "Гірник" (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) 5 4 0 1 28:9 12
3 "Дружба" (Новомиколаївка, Херсонська обл.) 5 4 0 1 11:5 12
4 "Металург" (Запоріжжя) 5 2 1 2 9:9 7
5 "Кристал" (Херсон) 5 1 3 1 15:6 6
6 МФК "Первомайськ" (Миколаївська обл.) 6 1 1 4 7:14 4
7 "Яруд" (Маріуполь, Донецька обл.)  5 0 4 1 5:6 4
8 СК "Каховка" (Херсонська обл.) 4 1 0 3 8:13 3
9 "Олімпік – СДЮШОР-2" (Кропивницький) 5 0 1 4 3:30 1
  Бомбардири: Команда І Г (п)
1 Литвин Антон Гірник 4 6
2 Григорик Андрій Гірник 5 6
2 Гливий Іван Кристал 4 5
4 Лопін Юрій Дружба 4 5
5 Марусяк Єгор Гірник 4 5
  Дискваліфіковані: Команда Дата
1 Головко Андрій Дружба 30.09.2017
2 Єлісєєв Євген Кристал 30.09.2017
3 Зайцев Віталій Дружба 30.09.2017
4 Кузнєцов Дмитро СК Каховка 30.09.2017
5 Семененко Артем Таврія-Скіф 14.10.2017