Головна » Новини

Результати футболних матчів 9-10 вересня

11.09.2017, 12:44      Переглядів: 771

 

Перша ліга 14 тур

 

 

9 вересня, субота 16:00 ФК "Рафалівка" - "Случ" 4:1 (юнаки - 2:0) 16:00 "Ізотоп-РАЕС" - "Вілія" 3:2 (1:1)

 

 

10 вересня, субота 16:00 "Маяк" - ФК "Садове" 4:0 (11:0)

 

 

13 вересня, середа "Колос" - ФК "Малинськ"

 

 

м команда І В Н П Мз Мп Р О
1 ОДЕК (Оржів) 12 9 3 0 30 5 +25 30
2 "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) 13 8 2 3 28 17 +11 26
3 "Маяк" (Сарни) 12 7 3 2 26 11 +15 24
4 ФК "Малинськ" 11 6 3 2 21 9 +12 21
5 ФК "Рафалівка" 13 4 5 4 19 15 +4 17
6 "Колос" (Кричильськ) 11 3 4 4 18 17 +1 13
7 "Сокіл" (Радивилів) 12 4 1 7 11 27 -16 13
8 "Случ" (Березне) 12 3 3 6 10 25 -15 12
9 ФК "АГАТ" (Гоща) 11 2 3 6 17 22 -5 9
10 ФК "САДОВЕ" 13 2 3 8 11 28 -17 9
11 "Вілія" (Млинів) 12 2 2 8 15 30 -15 8

 

 

Друга ліга 18 тур,

 

 

9 вересня, субота 16:00 "Водник" - "Волинь-Цемент" 1:5 16:00 "КамАЗ-Агро" - "Коливань" 0:2 17:00 "Сокіл" - ФК "Костопіль" 5:2

 

 

10 вересня, неділя 15:00 "Граніт" - "Енергія" 2:2 16:00 "Калина" - "Полісся" 4:0 16:00 "Експрес" - ФК "Острог-Ак." 2:3

 

м команда І В Н П Мз Мп Р О
1 "Коливань" (Клевань) 17 11 3 3 37 22 +15 36
2 "Полісся" (Рокитне) 17 11 2 4 38 22 +16 35
3 "Калина" (Бугрин) 15 10 2 3 48 18 +30 32
4 ФК "Острог-Академія-Ост.р-н" 16 8 5 3 26 18 +8 29
5 "Стир" (Демидівка) 16 8 2 6 34 27 +7 26
6 "Водник" (Рівне) 15 7 4 4 43 28 +15 25
7 МФК "Енергія" (Володимирець) 16 7 2 7 35 36 -1 23
8 "Експрес" (Здолбунів) 17 6 4 7 32 32 0 22
9 "Граніт" (Томашгород) 17 5 3 9 28 40 -12 18
10 ФК "Костопіль" 17 4 4 9 23 38 -15 16
11 "Волинь-Цемент" (Здолбунів) 17 4 2 11 31 45 -14 14
12 "Сокіл" (Осова) 17 4 2 11 26 50 -24 14
13 "КамАЗ-Агро" (Острожець) 17 3 3 11 21 46 -25 12

 

 

Чемпіонат серед ветеранів,

 

 

10 тур,

 

 

9 вересня, субота 16:00 "Зеніт слави" - ФК "Дубно" +:- 16:00 "Іква" - ФК "Клевань-Тинне" 5:0 16:00 "Автоленд" - "Славія" 16:00 "Полісся" - ФК "Володимирець" 1:1

 

 

12 вересня, вівторок "Маяк" - "Ізотоп" 18:00 "Горизонт" - "Колос"

 

 

 

Чемпіонат України серед аматорів,

 

 

5 тур, 10 вересня, неділя

 

 

16:00 "Рочин" - ФК "Малинськ" 2:1 16:00 ФК "Минай" - ОДЕК 1:1

 

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

Кубок України 1/16 фіналу, 14 вересня, четвер
"Юність" - ОДЕК