Головна » Новини

Результати матчів обласних змагань 3-4 червня + турнірні таблиці та шахматки

05.06.2017, 16:11      Переглядів: 676

 У суботу та неділю, 3 та 4 червня, відбулися чергові матчі у Чемпіонаті і Першості області, а також в Чемпіонаті серед ветеранів.

Перша ліга

6 тур
3 червня, субота

16:00 "Колос" - "Вілія" 1:1 (юнаки - 0:1)
4 червня, неділя
16:00 "Маяк" - "Случ" 0:0 (юнаки - 2:0)
16:00 ФК "Рафалівка" - "Ізотоп-РАЕС" 1:2 (юнаки - 3:1)
7 червня, середа
18:00 ФК "Садове" - ОДЕК
"Сокіл" - ФК "Малинськ"


Турнірна таблиця та шахматка на 5 червня

м команда І В Н П Мз Мп Р О
1 "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) 5 3 2 0 9 4 +5 11
2 ОДЕК (Оржів) 4 3 1 0 12 2 +10 10
3 ФК "Малинськ" 3 2 0 1 4 3 +1 6
4 "Случ" (Березне) 5 1 3 1 5 6 -1 6
5 ФК "Садове" 5 1 3 1 4 5 -1 6
6 "Маяк" (Сарни) 5 1 2 2 5 6 -1 5
7 "Колос" (Кричильськ) 5 1 2 2 7 9 -2 5
8 "Вілія" (Млинів) 5 1 2 2 6 8 -2 5
9 "Сокіл" (Радивилів) 4 1 1 2 4 5 -1 4
10 ФК "Рафалівка" 3 1 0 2 2 4 -2 3
11 ФК "АГАТ" (Гоща) 4 0 2 2 4 10 -6 2

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1. "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) -X-     1:1         3:2    
2. ОДЕК (Оржів) 0:0 -X-       3:1         4:0
3. ФК "Малинськ"     -X-   2:0   1:0        
4. "Случ" (Березне)       -X-     1:4     2:0  
5. ФК "Садове"         -X- 1:1         1:1
6. "Маяк" (Сарни)     3:1 0:0   -X-          
7. "Колос" (Кричильськ)   1:5     1:1   -X- 1:1      
8. "Вілія" (Млинів) 0:3             -X- 1:1   4:2
9. "Сокіл" (Радивилів)         0:1 1:0     -X-    
10. ФК "Рафалівка" 1:2             1:0   -X-  
11. ФК "АГАТ" (Гоща)       1:1             -X-

Друга ліга

6 тур
3 червня, субота

15:00 "Водник" - "Полісся" 1:1
15:00 "Сокіл" - "Коливань" 1:4
16:00 "КамАЗ-Агро" - ФК "Острог-Академія-Острозький район" 0:0
4 червня, неділя
16:00 "Калина" - ФК "Костопіль" 2:2
16:00 "Експрес" - "Енергія" - не завершено
16:00 "Граніт" - "Стир" 2:5

Турнірна таблиця та шахматка на 5 червня

  команда  І В Н П Мз Мп Р О
1 "Стир" (Демидівка) 5 4 0 1 13 5 +8 12
2 "Водник" (Рівне) 5 3 2 0 15 8 +7 11
3 "Коливань" (Клевань) 6 3 2 1 13 9 +4 11
4 "Калина" (Бугрин) 5 3 1 1 26 11 +15 10
5 "Полісся" (Рокитне) 6 3 1 2 11 9 +2 10
6 "Експрес" (Здолбунів) 5 2 2 1 10 7 +3 8
7 ФК "Костопіль" 6 2 2 2 8 9 -1 8
8 "КамАЗ-Агро" (Острожець) 6 2 2 2 7 9 -2 8
9 "Граніт" (Томашгород) 6 2 1 3 7 14 -7 7
10 ФК "Острог-Академія-Ост.р-н" 5 1 2 2 5 8 -3 5
11 МФК "Енергія" (Володимирець) 4 1 1 2 8 6 +2 4
12 "Сокіл" (Осова) 6 1 0 5 11 22 -11 3
13 "Волинь-Цемент" (Здолбунів) 5 0 0 5 5 22 -17 0

1. "Стир" (Демидівка) -X-                   2:1    
2. "Водник" (Рівне)   -X-   5:3 1:1     1:1          
3. "Коливань" (Клевань) 1:3   -X-         3:1 0:0   1:1    
4. "Калина" (Бугрин)       -X-     2:2         5:2 11:1
5. "Полісся" (Рокитне)       1:5 -X-     3:1 3:0        
6. "Експрес" (Здолбунів)     3:4   2:1 -X-              
7. ФК "Костопіль" 1:0         1:1 -X-         2:1  
8. "КамАЗ-Агро" (Острожець)             2:1 -X-         2:1
9. "Граніт" (Томашгород) 2:5           3:1   -X- 2:1      
10. ФК "Острог-Академія-Ост.р-н" 0:3         1:1   0:0   -X-      
11. МФК "Енергія" (Володимирець)                 4:0 2:3 -X-    
12. "Сокіл" (Осова)   3:6 1:4   0:2             -X-  
13. "Волинь-Цемент" (Здолбунів)   0:2       0:3           3:4 -X-

Чемпіонат ветеранів

4 тур
3 червня, субота

16:00 "Зеніт слави" - "Клевань-Тинне" 1:0
16:00 "Зоря" - "Дубно" 7:1
16:00 "Іква" - "Славія" 0:4
16:00 "Автоленд" - "Сокіл" +:-
16:00 "Полісся" - "Колос" - перенесено
16:00 "Горизонт" - "Ізотоп" 0:1
18:00 "Маяк" - "Ветеран"1:1