Головна » Новини

Результати перших матчів ¼ фіналу Обласної «Ліги чемпіонів»

25.08.2016, 11:17      Переглядів: 669
На День незалежності України у Корці, Курозванах і Садовому відбулись перші поєдинки чвертьфіналу Обласної «Ліги чемпіонів».
Нагадаємо, що 21 серпня в Острожці Млинівського району місцевий «КАМАЗ-Агро» зіграв у нічию з представником Рівненського району – «Продторгобладнанням» із Заборолі (1:1).
Найбільше забитих голів глядачі побачили у Корці, де місцевий «Адвокат» приймав рівненський «Рівес». Господарі володіли невеликою перевагою, яка втілилися у забитий м’яч Михайла Бобровського. В другому таймі рівняни відновили паритет, але на 71-й хвилині точним ударом головою після кутового Артем Ратковський знову вивів вперед «адвокатів». Третій гол кореччани провели вже у компенсований арбітром час – відзначився Леонід Димчук – 3:1.
У Курозванах Гощанського району місцева команда підписала «мирову угоду» з «Соколом» із Любахів1:1. Гостям вдалось відзначитись в дебюті поєдинку (на 8-й хвилині гол забив Сергій Сиротюк), та невдовзі Тарас Ярощук, капітан місцевої команди, рахунок зрівняв.

Матч між «Садовим» і «Горинню» з Великих Цепцевичів Володимирецького району був припинений арбітром на 79-й хвилині. До цього рахунок був 1:0 на користь «Садового», відзначився Ігор Вакульчик. Рішення по результату матчу прийматиме КДК РОФФ.