Головна » Новини

Результати стартових турів 20-го турніру пам`яті Я.Гайдучика у Здолбунові

01.12.2015, 10:23      Переглядів: 290

28 листопада
1    ДЮСШ-Шкільна-2 – Олімпік     2:8
2    ФК Здовбиця – Хаос     1:0
3    Темп – Білашів     1:2
4    Ямайка – Метеор     5:0
5    ХФК Надія-юнаки – Danger     6:0
6    Нова Мощаниця – Шкільна     2:10
7    ХФК Сапфір – Євро-Цементник    4:5
8    Дрім-Тім – Вікторія     1:0
9    Зірка – FC Germania-2    3:8
29 листопада
10    Альфа-Центавра – Danger    12:1
11    Б-52 – Арсенал-Глинськ    1:3
12    Ребелс – Темп     7:0
13    Білашів – Zimar-Gas    5:1
14    ФК Статус – Дрім-Тім    3:2
15    Експрес – Стеблівка     3:2
16    Хемп-01 – Діана     2:4
17    FC Germania – ДЮСШ-Здовбиця    10:0
18    ДЮСШ-Шкільна-2 – Нова Мощаниця    2:5

Серед бомбардирів лідирують:
(Після групових змагань голи забиті командам, які зайняли
5-6 місця, в залік бомбардирів враховуватись не будуть)

№ п/п    Прізвище гравця (команда)    Забиті м’ячі

1    Горобюк В.(Альфа-Центавра)    5
2-4    Оніщук Ю.(FC Germania-2), Черепанов С.(Олімпік), Гергелюк О.(FC Germania)    4
5-7    Демчук В.(Альфа-Центавра), Рожков О.(ХФК Надія-юнаки), Власюк В.(Нова Мощаниця)    3
8-26    Усік В.(FC Germania-2), Нікіфоров Д.(Зірка), Лис Я.(Альфа-Центавра), Голуб А.(Ребелс),    2
    КібишО.(ХФК Надія-юнаки), Паробочий В., Власюк В.(обоє-Білашів), Сондак В.(Діана),   
    Франчук Б.(Ямайка), Ткачук А.(Нова Мощаниця), Пекач О., Приступа Ю.(обоє-Олімпік),   
    Василюк А., Мельничук С., Довгалюк О.(всі-Шкільна), Вербенчук В.(ДЮСШ Шкільна-2),   
    Луцюк Д.(FC Germania), Наумець А.(ФК Статус), Самолюк М.(Дрім-Тім)   

28-29 листопада попередження отримали:
Гриценко Ю.(Експрес), Мартинюк В.(FC Germania-2), Яцюк Ю.(Євро-Цементник), Литвин А.(Темп),
Шолудько Р., Карпюк В.(обоє-Арсенал-Глинськ), Самчук В., Марценюк В., Власюк В.(всі-Білашів),
Горчак Ю.(Хаос), Мельничук О.(Хемп-01), Головай О,(Нова Мощаниця), Андрущак Г.(ДЮСШ Шкільна-2),
Самолюк М., Овчарук В.-двічі(обоє-Дрім-Тім), Нагорнюк В.(ДЮСШ-Здовбиця)
Два попередження мають:
Овчарук В.(Дрім-Тім)
Вилучення:
Коренга Є.(Zimar-Gas)
Штрафники:
Коренга Є.(Zimar-Gas) – матч №33
В стартових 18 матчах командами забито 121 м’яч, що становить 6,72 гола за гру.


ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД НА 30 ЛИСТОПАДА :

          ГРУПА ,,А”                                        
1    FC GERMANІА-2            1    1    0    0    8:3    3
2    ЄВРО-ЦЕМЕНТНИК    1    1    0    0    5:4    3
3    ЕКСПРЕС                      1    1    0    0    3:2    3
4    ХФК САПФІР                  1    0    0    1    4:5    0
5    СТЕБЛІВКА                    1    0    0    1    2:3    0
6    ЗІРКА                               1    0    0    1    3:8    0

        ГРУПА ,,В”                                        
1    АЛЬФА-ЦЕНТАВРА       1    1    0    0    12:1   3
2    ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ      1    1    0    0    6:0    3
3    АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК    1    1    0    0    3:1    3
4    НЕЖДАНЧИК                  0    0    0    0    0:0    0
5    Б-52                                  1    0    0    1    1:3     0
6    DANGER                          2    0    0    2    1:18   0

          ГРУПА ,,С”                                        
1    БІЛАШІВ                                   2    2    0    0    7:2    6
2    РЕБЕЛС                                   1    1    0    0    7:0    3
3-4    МЕДИК                                  0    0    0    0    0:0    0
3-4    ПАТ ВОЛИНЬ-ЦЕМЕНТ    0    0    0    0    0:0    0
5    ZIMAR-GAS                              1    0    0    1    1:5    0
6    ТЕМП                                        2    0    0    2    1:9    0

         ГРУПА ,,D”                                         
1    ЯМАЙКА                                   1    1    0    0    5:0    3
2    ДІАНА                                        1    1    0    0    4:2    3
3    ФК ЗДОВБИЦЯ                      1    1    0    0    1:0    3
4    ХАОС                                        1    0    0    1    0:1    0
5    ХЕМП-01                                  1    0    0    1    2:4    0
6    МЕТЕОР                                  1    0    0    1    0:5    0
      
          ГРУПА ,,E”                                        
1    ШКІЛЬНА                               1    1    0    0    10:2    3
2    ОЛІМПІК                                 1    1    0    0    8:2      3
3    НОВА МОЩАНИЦЯ             2    1    0    1    7:12    3
4-5    BENNY HILL                       0    0    0    0    0:0     0
4-5    ФК ГЛИНСЬК                     0    0    0    0    0:0     0
6    ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2              2   0    0    2    4:13    0

          ГРУПА ,,F”                                        
1    FC GERMANІА                       1    1    0    0    10:0    3
2    ФК СТАТУС                            1    1    0    0     3:2     3
3    ДРІМ-ТІМ                                 2    1    0    1    3:3     3
4    ВІКТОРІЯ                                1    0    0    1    0:1     0
5    ДЮСШ-ЗДОВБИЦЯ             1    0    0    1    0:10   0
 

За інформацією Здолбунівської районної федерації футболу