Головна » Новини

Рівненські лікарі стали третіми на домашньому Чемпіонаті України з футзалу

24.11.2015, 13:46      Переглядів: 274

На протязі двох днів, 21-22 листопада, у Рівному проходив Третій чемпіонат України з футзалу серед футболістів – працівників охорони здоров`я. За його підсумками команда рівненських лікарів стала третьою, повторивши своє досягнення річної давнини.

Участь у змаганнях взяли збірні команди футболістів-медиків з восьми областей нашої країни, а саме Київської, Івано-Франківської, Житомирської, Хмельницької, Львівської, Вінницької, Херсонської та Рівненської.

У суботу, 21 листопада, пройшли поєдинки у двох підгрупах, де визначилися команди, які виборювали право стати переможцем турніру.

У неділю, 22 листопада, були зіграні матчі за 1-4 місця. У зустрічі за третє місце зустрілися збірні Рівненської та Херсонської областей. Фінальна сирена зафіксувала нічийний результат у цьому матчі - 4:4. Володар бронзових медалей визначався у серії післяматчевих пенальті, які вдаліше пробили господарі.

У фінальній битві зустрілися збірні Київщини та Франківщини. У напруженій боротьбі з рахунком 2:1 перемогу здобула команда Івано-Франківської області, яка повторила свій подібний минулорічний успіх.

Загальний розподіл місць у чемпіонаті:

1 - Івано-Франківська область
2 – Київська область
3 – Рівненська область
4 – Херсонська область
5 – Вінницька область
6 - Львівська область
7 – Хмельницька область
8 – Житомирська область.

За підсумками турніру футболісти були нагороджені кубками у різноманітних номінаціях, пам’ятними медалями та грамотами.

Джерело - ОГО