13.10.2015, 12:49      Переглядів: 319

ФК «Кристал» (Херсон) НК «Верес» (Рівне) - 0:2 (0:1)

10 жовтня, м.Херсон, стадіон «Кристал», 250 глядачів.

Арбітри: В.Арановський, (Київська обл.), Г.Літвінов (Луганськ), Д.Запороженко

(Запоріжжя), В.Онищенко (Херсон).Спостерігач арбітражу – О.Сидоренко (Сумська обл.)

Голи: Денега (17), Жовтюк (47)

Попередження: Худченко (62), Шевцов (64), Салвай (71), Овчинніков (85)- Білоус (40), Скоцький (56), Денега (70), Бурдіян (79), Гальчук (85).

«Кристал»: Чакляров, Сальвай, Бічевой, Худченко (Овчинніков, 77), Поплавка, Михайленко (І. Шевцов, 62), Цой, Мартян, Барладим, Білоусов, Гливий (Фетісов, 88). Запасні: Ленський, Ліпін. Головний тренер: Сергій ШЕВЦОВ.

«Верес»: Рябой, Білоус, Гольчук, Носарєв, Жовтюк, Орловський, Бурдіян (Коблюк, 82), Деревльов, Лакуста, Скоцький (Овчар, 90+3), Денега. Запасні: Нагірний, Каськов, Поліщук, Марцінюк, Дугієнко. Головний тренер: Олег ЛУТКОВ.

До Херсону на гру проти «Кристалу» Народний Клуб «Верес» їхав з однією думкою, про перемогу. Втрати очок у попередніх двох матчах примушувала підопічних Олега Луткова грати лише по-максимуму.

Тому навряд чи когось здивувало те, що саме гості з перших хвилин пішли вперед. Успіх до рівнян прийшов досить швидко. На 17-й хвилині Любомир Білоус пройшов правим флангом, віддав пас на Богдана Денегу, який приблизно з лінії штрафного майданчика пробив повз голкіпера – 1:0.

Втім, «Кристал», підтримуваний нечисленною публікою здаватися не став. До перерви синьо-біло-зелені мали три супермоменти, але то Андрій Рябой був на місці, то влучність підвела херсонців.

Гольовий початок другого тайму став вже фірмовим почерком для «Вереса». Звітна гра не стала винятком. На 48-й хвилині Костянтин Деревльов зі штрафного подав, а капітан Микола Жовтюк влучно пробив головою – 2:0. Надалі гра проходила під диктовку рівнян, які ще кілька разів могли забити, але і двох голів виявилося достатньо для такої потрібної перемоги.

Цей матч для «Вереса» став заключним виїзним поєдинком у нинішньому році. Попереду ще три домашні гри.

Олег Лутков, головний тренер НК «Верес»:

-         Гра була тяжка, після домашньої поразки нам потрібно було повернути повагу вболівальників та керівництва. «Кристал» на нас вийшов з зарядженим настроєм, але все завершилося добре. Хлопці виконали установку. Дуже хочу подякувати нашим фанатам, які віддано нас підтримували, у Херсоні, напевно, такого ніколи і не бачили. Ця підтримка нам безумовно допомогла.

-         Після першого голу «Кристал» мав кілька гострих моментів, що сталося з «Вересом»?

-         Складно сказати по гарячих слідах. Почали грати не в той футбол, побільшало браку, добре, що воротар виручив.

-         «Верес» вже не котру гру забиває на початку другого тайму, у чому секрет?

-         Це збіг обставин, не більше.

-         Після травми повернулися до стартового складу Бурдіян та Деревльов, як враження від їх гри?

-         У Бурдіяна була складна травма, він довго лікувався, але відіграв гідно. Це ж стосується Деревльова. Я задоволений їх діями.

Серед інших матчів туру варто відзначити перемоги «Колоса» над «Нікополем» – 2:0 та «Інгульця» над «Арсенал-Київ» – 4:0, а також поразку «Скали» від «Реал-Фарми» – 0:1. Таким чином, «Верес» повернувся до чільної трійки, де ділить другу-третю сходинки з «Інгульцем» - по 25 очок, у лідера ліги «Колоса» - 29.