Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

РОФФ запрошує команди на Чемпіонат області з пляжного футболу

Рiвненська обласна федерацiя футболу

 Традиційний Чемпіонат Рівненської області з пляжного футболу відбудеться 15-16 серпня на базі РОК “Біле озеро” Володимирецького району. Регламент сьомого за ліком турніру затвердив Виконком Рівненської обласної федерації футболу.

Завантажити регламент чемпіонату, який є офіційним викликом на змагання, Ви можете у нас на сайті в розділі "Документи/Регламенти змагань"

З А Т В Е Р Д Ж Е Н О:                                 
Голова Рівненської обласної                                         
федерації футболу                                                          
            __________________ О.Хахльов              
 
Р Е Г Л А М Е Н Т
про проведення VIІ чемпіонату Рівненської області
з пляжного футболу 2015 року
1. МЕТА І ЗАВДАННЯ
Чемпіонат області з пляжного футболу (далі - чемпіонат) проводиться з метою популяризації та розвитку пляжного футболу в області, виявлення найкращих команд області, організація дозвілля шанувальників футболу.
2. ТЕРМІНИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Чемпіонат проводиться 15-16 серпня 2015 року на базі РОК “Біле озеро” Володимирецького району. Приїзд команд 15 серпня до 10:00.
3. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ
Загальне керівництво і контроль за організацією та проведенням змагань здійснюють обласна федерація футболу та  Управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації. Безпосередня організація та проведення матчів чемпіонату покладається на Комітет з пляжного футболу та Комітет з проведення змагань РОФФ. Арбітраж матчів проводять арбітри Комітету арбітрів РОФФ.
4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ, ЗАЯВКИ
Учасниками змагань є команди районів, міст, спортивних клубів, навчальних закладів Рівненської області, які до змагань допускаються згідно заявочного листа (обов’язково з візою лікаря на кожного гравця та візою медичного закладу) за підписом керівника та тренера команди. ЗАЯВОЧНІ ЛИСТИ ПОДАЮТЬСЯ ДО РОФФ до 07.08.2015 р. Склад команди – 10 футболістів віком не молодших 16 років (допускаються до гри за громадянським паспортом або за посвідченням учасника чемпіонату/першості Рівненської області з футболу 2015 року) і 2 представники. Гравці повинні мати єдину спортивну форму та м’яч. Гра складається з двох таймів по 12 хв. Дозволяються зворотні заміни з числа 8 футболістів, записаних в рапорт арбітра. БЕЗ ПРАВИЛЬНО ОФОРМЛЕНИХ ЗАЯВОЧНИХ ДОКУМЕНТІВ КОМАНДИ ДО ЗМАГАНЬ НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ.    Внески – 100 грн. з команди.
Гравці зі статусом професіоналів (Прем’єр-ліга, І та ІІ ліги ПФЛ України з футболу, Екстра-ліги України з футзалу) до змагань не допускаються. Гравці інших областей, які не заявлені для участі в чемпіонаті/першості Рівненської області в сезоні 2015 р., до змагань не допускаються. Команди-учасниці змагань до 15 липня ц.р. мають поінформувати про участь, звернувшись до РОФФ за тел./факс (0362) 62-34-06 або моб.тел. (067) 753-85-55.
5. СИСТЕМА ЗМАГАНЬ, ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
8 команд за принципом “кожний з кожним” в одне коло згідно з календарем змагань у двох підгрупах “A” та “Б” по 4 команди (розподіляються за жеребом). Команди, що посіли 4 місця в підгрупах, зустрічаються у стиковій грі за 7-8 місце; команди, що посіли 3 місця в підгрупах, зустрічаються у стиковій грі за 5-6 місце; команди, що посіли 2 місця в підгрупах, зустрічаються у стиковій грі за 3-4 місце; команди, що посіли 1 місця в підгрупах, зустрічаються у фінальній грі за 1-2 місце.
У випадку меншої кількості команд переможець визначається за принципом “кожний з кожним” в одне коло. Матчі проводяться за правилами гри пляжного футболу, дисциплінарні санкції – згідно Дисциплінарних правил РОФФ 2014 р.
Переможці у підгрупах визначаються за найбільшою кількістю очок. У випадку рівної кількості очок у двох або більше команд, зайняті місця визначаються: за результатами матчів між собою (кількість очок, різниця м’ячів, кількість забитих м’ячів); за загальною різницею забитих і пропущених м’ячів; за найбільшою кількістю забитих м’ячів; за найменшою кількістю порушень; за жеребом. У разі нічийного результату в матчах за I, III, V, VII місця переможець визначається у серії післяматчевих пенальті.
6. НАГОРОДЖЕННЯ
Команди-призери нагороджуються кубками і дипломами, гравці та тренери – медалями і грамотами.
7. ФІНАНСУВАННЯ
Компенсація за харчування лікарю, добові, проживання та проїзд арбітрів – за рахунок РОФФ.
Придбання кубків, дипломів, медалей, грамот – за рахунок коштів обласного бюджету, наданих РОФФ.
Витрати на відрядження команд на змагання (компенсація за харчування, проживання, проїзд) – за рахунок відряджуючих організацій.
8. БЕЗПЕКА ПРИ ПРОВЕДЕННІ ЗМАГАНЬ. ПІДГОТОВКА СПОРТИВНИХ СПОРУД
У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025
“Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”: підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;  контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснює головна суддівська колегія.
Власник спортивної споруди не менш, ніж за чотири години до початку змагань, зобов`язаний подати до головної суддівської колегії акт про її готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченою чинним законодавством України.
 

 

                                                                                            Дане положення є офіційним викликом на змагання

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: