Головна » Новини

Сарненський "Маяк" починає боротьбу за Кубок України серед аматорів з розгромної перемоги!

22.09.2016, 16:52      Переглядів: 669

Попередній етап

Перші матчі

21.09 (середа) 

"Маяк" (Сарни, Рівненська обл.) – ФСК "Слобода" (Чернівецька обл.) 5:0 (3:0)

31.08 (середа)
"Факел" (Липовець, Вінницька обл.) – "Фрунзівець" (Ніжин, Чернігівська обл.) 
0:2 (0:0)

31.08 (середа)
"Колос" (Хлібодарівка, Херсонська обл.) – "Колос" (Зачепилівка, Харківська обл.) 
0:5 (0:2)

07.09 (середа)
ФК "Миколаїв" (Львівська обл.) – "Случ" (Старокостянтинів, Хмельницька обл.) 
3:0 (1:0)

07.09 (середа)

ФК "Самбір" (Львівська обл.) – "ДСО-Поділля" (Тернопільський р-н) 1:0 (0:0)

07.09 (середа)
"Джуніорс" (Шпитьки, Київська обл.) – "Патріот" (Кукавка, Вінницька обл.) 
2:0 (2:0)

14.09 (середа)
ФК "Бершадь" (Вінницька обл.) – "Нова Поліція" (Кропивницький) 
1:1 (1:1)

21.09 (середа)
"Маяк" (Сарни, Рівненська обл.) – ФСК "Слобода" (Чернівецька обл.) 5
:0 (3:0)

24.09 (субота)
"Вікторія" (Миколаївка, Сумська обл.) – "Авангард" (Корюківка, Чернігівська обл.) 
+:-

24.09 (субота)
"Квадро" (Первомайський, Харківська обл.) – "Таврія-Скіф" (Роздол, Запорізька обл.) 
16:00. Стадіон "Хімік" (Первомайський)


25.09 (неділя)
ФК "Львів" – "Оскар" (Підгір’я, Івано-Франківська обл.) 
16:00. Стадіон "СКА" (Львів)


04.10 (вівторок)  СКК "Демня" (Львівська обл.) – МФК "Житомир"


Матчі-відповіді

07.09 (середа)
"Фрунзівець" (Ніжин, Чернігівська обл.) – "Факел" (Липовець, Вінницька обл.) 
0:0

07.09 (середа)
"Колос" (Зачепилівка, Харківська обл.) – "Колос" (Хлібодарівка, Херсонська обл.) 
+:-

14.09 (середа)  "Случ" (Старокостянтинів, Хмельницька обл.) – ФК "Миколаїв" (Львівська обл.) 4:1 (3:0)

14.09 (середа) "ДСО-Поділля" (Тернопільський р-н) – ФК "Самбір" (Львівська обл.) 1:1 (1:0)

14.09 (середа) "Патріот" (Кукавка, Вінницька обл.) – "Джуніорс" (Шпитьки, Київська обл.) 1:1 (1:0)

21.09 (середа) "Нова Поліція" (Кропивницький) – ФК "Бершадь" (Вінницька обл.) 4:1 (1:0)

02.10 (неділя)  
ФСК "Слобода" (Чернівецька обл.) – "Маяк" (Сарни, Рівненська обл.)

08.10 (субота)
"Авангард" (Корюківка, Чернігівська обл.) – "Вікторія" (Миколаївка, Сумська обл.) 
-:+

08.10 (субота)
"Таврія-Скіф" (Роздол, Запорізька обл.) – "Квадро" (Первомайський, Харківська обл.)

08.10 (субота)
"Оскар" (Підгір’я, Івано-Франківська обл.) – ФК "Львів"

09.10 (неділя)
МФК "Житомир" – СКК "Демня" (Львівська обл.)


До 16 команд, що зустрінуться в матчах 1/8 фіналу Кубка, крім переможців Попереднього етапу, також приєднаються: "Гірник" (Соснівка, Львівська обл.), "Єдність" (Плиски, Чернігівська обл.), ФК "Врадіївка" (Миколаївська обл.), "ОДЕК" (Оржів, Рівненська обл.) та "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.).