Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Сарни захопили рівненський футбол

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Після останнього футбольного вікенду на Рівненщині команди Сарненського району одноосібно захопили лідерство у всіх змаганнях під егідою обласної федерації футболу.

Після матчів п`ятого туру у першій лізі сарненський "Маяк" закріпив своє лідерство перемігши на виїзді принципового суперника ФК "Малинськ" з рахунком 3:1. Відмінно старт сезону проводить радивилівський "Сокіл", який витискає максимальний результат ледь не з усіх матчів. Аутсайдер минулих років цими вихідними вивіз три турнірні очки від бронзового призера минулого року ФК "Гоща-АМАКО", перемігши 4:3, в результаті друге місце радивилівчан в турнірній таблиці. Трійку лідерів замикає ФК "Садове", який на виїзді переграв одного з аутсайдерів "Волинь-Цемент" 2:0. Скориставшись осічкою ФК "Малинськ" на четверте місце піднявся "ОДЕК", який другий рік поспіль з однаковим рахунком на своєму полі розгромив "Ізотоп-РАЕС" з рахунком 3:0. ФК "Вельбівне" ще жодного разу не порадувало перемогою власних уболівальників на домашньому полі, натомість на виїзді команда з Острозького району вже вдруге святкує перемогу, тепер над "Случем" з рахунком 2:1. 

Результати усіх матчів:

Дата Час 5 тур
30 травня 16:00 "Случ" 1 : 2 ФК "Вельбівне"
31 травня 16:00 ФК "Гоща-АМАКО" 3 : 4 "Сокіл"
31 травня 16:00 "ОДЕК" 3 : 0 "Ізотоп-РАЕС"
31 травня 16:00 "Волинь-Цемент" 0 : 2 ФК "Садове"
30 травня 16:00 ФК "Малинськ" 1 : 3 "Маяк"
-

Турнірна таблиця:

М Команда І В Н П М О
1 "Маяк" (Сарни) 5 4 1 0 14-4 13
2 "Сокіл" (Радивилів) 5 4 0 1 14-10 12
3 ФК "Садове" 5 3 2 0 6-2 11
4 "ОДЕК" (Оржів) 5 2 3 0 6-2 9
5 ФК "Малинськ" 5 2 1 2 9-5 7
6 ФК "Вельбівне" 5 2 1 1 6-10 7
7 ФК "Гоща-АМАКО" (Гоща) 5 1 1 3 7-10 4
8 "Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ) 5 1 0 4 5-8 3
9 "Случ" (Березне) 5 1 0 4 5-10 3
10 "Волинь-Цемент" (Здолбунів) 5 0 1 4 4-15 1

У другій лізі Першості області після п`ятого туру також одноосібним лідером стала команда із Сарненського району. "Колос" з Кричильска здобув мінімальну перемогу на виїзді над ФК "Костопіль" 1:0, і, до слова, залишається єдиною командою з двох ліг, яка не пропустила ще жодного м`яча у турнірі. Порадували сарненчан, але розчарували своїх уболівальників прямі конкуренти "Колоса". ФК "Млинів" вів у рахунку, але не зміг втримати перемогу у Рівному в матчі з "Водником", і втратив турнірні очки - 2:2. І якщо нічию млинівчан у виїзній грі з непередбачуваними та непоступливими рівненськими студентами не можна віднести до несподіванок, то домашня втрата очок "Острог-Академії" у грі з відвертим аутсайдером, командою, яка бореться за виживання у всіх відношеннях володимирецькою "Енергією" однозначно зараховується до головної сенсації туру. Лихоманить минулорічного срібного призера "Калину" з Бугрина, після виїзної розгромної поразки у Кричильску, на своєму полі "Калина" не залишила шансів "Поліссю" 4:0. У матчі новачків другої ліги "Зоря" перемогла "Стандарт" 3:1, і в турнірній таблиці команди обмінялися місцями.

Результати усіх матчів

Дата Час 5 тур
31 травня 16:00 Острог-Академія 1 : 1 Енергія
31 травня 16:00 Зоря 3 : 1 Стандарт
31 травня 16:00 Калина 4 : 0 Полісся
30 травня 16:00 Костопіль 0 : 1 Колос
31 травня 16:00 Водник 2 : 2 Млинів
-

Турнірна таблиця

М Команда І В Н П М О
1 ФК "Колос" (Кричильск) 5 4 1 0 6-0 13
2 ФК "Млинів" 5 3 2 0 15-5 11
3 ФК "Острог-Академія" (Остріг) 5 3 2 0 11-5 11
4 "Калина" (Бугрин) 5 2 1 2 14-9 7
5 "Водник" (Рівне) 5 2 1 2 14-14 7
6 "Полісся" (Рокитне) 5 2 0 3 10-11 6
7 ФК "Зоря" (Рівненський р-н.) 5 2 0 3 7-9 6
8 "Стандарт" (Рівне) 5 1 1 3 5-15 4
9 ФК "Костопіль" 5 1 0 4 6-12 3
10 "Енергія" (Володимирець) 5 0 2 3 4-12 2

У Чемпіонаті області серед юнацьких команд на вершині турнірної таблиці також "Маяк". Маючи стовідсотковий результат, гру п`ятого туру сарненчан з "Надією" було перенесено, але цим не змогли скористатися прямі конкуренти. Допомогли "Маяку" втриматися на першому місці юнаки "ОДЕКа", які на власному полі звели в нічию матч з "Ізотоп-РАЕС" 1:1. В Оржеві атомники не лише втратили перші турнірні очки, але й пропустили перший гол в чемпіонаті, маючи до цього різницю забитих-пропущених 19-0. На третє місце вийшов "Волинь-Цемент", який в центральному матчі туру юнацького чемпіонату на власному полі переміг ДЮСШ-Верес 2:1. Радивилівські юнаки задали тон протистояння з ФК "Гоща-АМАКО" для своїх старших партнерів, здобувши перемогу 4:2. Черговий матч за участю команди "Случ" з Березного, через участь їх у ДЮФЛ України перенесено.

Результати усіх матчів

Дата Час 5 тур
Перенос ??:?? "Случ" - : - ФК "Вельбівне"
31 травня 13:30 ФК "Гоща-АМАКО" 2 : 4 "Сокіл"
31 травня 13:30 "ОДЕК" 1 : 1 "Ізотоп-РАЕС"
31 травня 13:30 "Волинь-Цемент" 2 : 1 "ДЮСШ-Верес"
Перенос ??:?? ХФК "Надія" - : - "Маяк"
-

Турнірна таблиця

М Команда І В Н П М О
1 "Маяк" (Сарни) 4 4 0 0 6-0 12
2 "Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ) 4 3 1 0 20-1 10
3 "Волинь-Цемент" (Здолбунів) 5 3 1 1 9-6 10
4 "ДЮСШ-Верес" (Рівне) 4 2 1 1 13-7 7
5 "Сокіл" (Радивилів) 4 2 0 2 9-8 6
6 "ОДЕК" (Оржів) 5 1 3 1 7-7 6
7 "Случ" (Березне) 1 1 0 0 8-1 3
8 ФК "Гоща-АМАКО" (Гоща) 5 1 0 4 8-21 3
9 ХФК "Надія" 4 0 0 4 5-19 0
10 ФК "Вельбівне" 4 0 0 4 3-18 0

Єдині обласні змагання, де домінування сарненчан залишається відносним - це Чемпіонат області серед ветеранів. Адже в цьому турнірі команди розділені на дві зони за географічним принципом, і беззаперечним лідером та фаворитом була і залишається рівненська "Славія", яка в цьому турі на своєму полі розгромила срібного призера чемпіонату минулих років "Автоленд" з рахунком 6:0. Щодо "Маяка" то їх гру з ветеранами Костопільського району перенесено, але цією паузою не змогли скористатися конкуренти, і сарненчани за додатковми показниками з чотирма очками у двох матчах залишаються лідерами північної зони турніру.

Результати матчів

Дата Час 3 тур
30 травня 16:00 Здолбунів 1 : 2 Шубків
30 травня 16:00 Дубно 2 : 0 Тинне
30 травня 16:00 Славія 6 : 0 Автоленд
30 травня 16:00 Володимирецький р-н. 0 : 2 Ізотоп-РАЕС
31 травня 13:00 Маяк - : - Костопільський р-н.
30 травня 16:00 Дубровицький р-н. 0 : 0 Полісся
Сокіл - вихідний

Турнірна таблиця

Група "Північ"

М Команда І В Н П М О
1 Маяк 2 1 1 0 2-1 4
2 Полісся 3 1 1 1 2-2 4
3 Ізотоп-РАЕС 3 1 1 1 2-3 4
4 Володимирецький р-н 3 1 1 1 2-3 4
5 Костопільський р-н 2 1 0 1 3-1 3
6 Дубровицький р-н 3 0 2 1 1-2 2

Група "Південь"

М Команда І В Н П М О
1  Славія 2 2 0 0 11-0 6
2 Автоленд 3 2 0 1 5-6 6
3 Шубків 2 1 1 0 4-3 4
4 Дубно   3 1 0 2 2-3 3
5 Сокіл 2 1 0 1 2-5 3
6  Здолбунів 3 1 0 2 3-7 3
7 Тинне 3 0 1 2 3-6 1

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: