Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

"Штрафники" наступного туру чемпіонату, першості області та лідери "бомбардирської" гонки

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Гравці, котрі пропускають матчі через дискваліфікацію в 1 лізі:
Прізвище, ім’я    Команда    Дата
Кушнір Олександр    Ізотоп-РАЕС    28.10.17р. (за два попередження в одному матчі)
Богуславський Сергій    Сокіл    28.10.17р. (8-попередження 2 гри)
Лойко Василь    Малинськ    05.11.17р. (за два попередження в одному матчі)
Федосенко Юрій    Малинськ    05.11.17р. (4-попередження)

 Бомбардири чемпіонату                                
м    Прізвище та ім’я    Команда    М(П)
 1    Козяр Леонід    Колос    17(6)
 2    Степанчук Владислав    Маяк    15(5)
 3    Малиновський Олександр    Малинськ    10
 4    Таргоній Павло    ОДЕК    10(1)


Гравці, котрі пропускають матчі через дискваліфікацію в 2 лізі:
Прізвище, ім’я    Команда    Дата
Панюк Ярослав    Експрес    За рішенням КДК 12 місяців: з 21.06.17 по 21.06.18р.
Ляшко Віктор    Сокіл    28.10.17р. (8-попередження 2 гри)
Федорович Анатолій    Граніт    29.10.17р. (4-попередження)
Козачук Іван    Експрес    29.10.17р. (за два попередження в одному матчі)
Дячук Сергій    Енергія    29.10.17р. (4-попередження)
Давидюк Віталій    Волинь-Цемент    28.10.17р. (4-попередження)
Шурпик Роман    Костопіль    28.10.17р. (4-попередження)
Сульжик Дмитро    Коливань    05.11.17р. (за рішенням КДК 3 гри)

Бомбардири першості  
                     
м    Прізвище та ім’я    Команда    М(П)
1    Цимбалюк Михайло    Калина    43(4)
2    Попнюк Микола    Коливань    24(1)
3    Непомнящий Сергій    Острог-Ак.-Ост. р-н.    14(1)
4    Аврамишин Олександр    Сокіл    14(2)

Гравці, котрі пропускають матчі через дискваліфікацію в чемпіонаті юнаків:

Прізвище,  ім’я    Команда    Дата
Кундеус Василь    Сокіл    28.10.17р. (за рішенням КДК залишилося 3 гри)
Стафійчук Ілля    ОДЕК    27.10.17р. (за рішенням КДК залишилося 3 гри)
Шаламай Олексій    Маяк    29.10.17р. (за два попередження в одному матчі)
Омельчук Вадим    Маяк    29.10.17р. (за два попередження в одному матчі)
Сверлович Максим    Маяк    29.10.17р. (4-попередження)
Бовкун Олександр    Колос    29.10.17р. (за фол останньої надії)

Бомбардири чемпіонату                                
м    Прізвище та ім’я    Команда    М(П)
 1    Волощук Віталій    Рафалівка    17(3)
 2    Клімчук Роман    АГАТ    16
 3    Гуменюк Максим    Ізотоп-РАЕС    14(3)
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: