Головна » Новини

"Штрафники" заключного туру чемпіонату, першості області та лідери "бомбардирської" гонки

04.11.2017, 11:10      Переглядів: 338

ПЕРША ЛІГА
Гравці, котрі пропускають матчі через дискваліфікацію:
№     Прізвище, ім’я    Команда    Дата
1    Богуславський Сергій    Сокіл    05.11.17р. (8-попередження залишилася 1 гра)
2    Сачук Вадим    АГАТ    05.11.17р. (4-попередження)
3    Сорока Андрій    Колос    05.11.17р. (4-попередження)
4    Лойко Василь    Малинськ    05.11.17р. (за два попередження в одному матчі)
5    Федосенко Юрій    Малинськ    05.11.17р. (4-попередження)
6    Жак Вадим    Садове    05.11.17р. (4-попередження)
7    Чепіга Роман    Случ    04.11.17р. (4-попередження)
8    Музика Олександр    Сокіл    05.11.17р. (4-попередження)
 Бомбардири чемпіонату                                
№    Прізвище та ім’я    Команда    М(П)
 1    Козяр Леонід    Колос    18(7)
 2    Степанчук Владислав    Маяк    16(6)
 3    Таргоній Павло    ОДЕК    15(2)
 4    Малиновський Олександр    Малинськ    10

ЧЕМПІОНАТ U-17
Гравці, котрі пропускають матчі через дискваліфікацію:

№     Прізвище,  ім’я    Команда    Дата
1    Стафійчук Ілля    ОДЕК    05.11.17р. (за рішенням КДК залишилася 1 гра)
2    Кундеус Василь    Сокіл    05.11.17р. (за рішенням КДК залишилося 3 гри)
Бомбардири чемпіонату                                
№    Прізвище та ім’я    Команда    М(П)
 1    Клімчук Роман    АГАТ    20
 2    Волощук Віталій    Рафалівка    19(3)
 3    Гуменюк Максим    Ізотоп-РАЕС    14(3)

ДРУГА ЛІГА
Гравці, котрі пропускають матчі через дискваліфікацію:

№     Прізвище, ім’я    Команда    Дата
1    Панюк Ярослав    Експрес    За рішенням КДК 12 місяців: з 21.06.17 по 21.06.18р.
2    Ляшко Віктор    Сокіл    (8-попередження 2 гри)
3    Дячук Сергій    Енергія    04.11.17р. (4-попередження)
4    Головачик Володимир    Костопіль    04.11.17р. (4-попередження)
5    Сульжин Дмитро    Коливань    05.11.17р. (за рішенням КДК 3 гри)
Бомбардири першості                       
№    Прізвище та ім’я    Команда    М(П)
1    Цимбалюк Михайло    Калина    43(4)
2    Попнюк Микола    Коливань    24(1)
3    Непомнящий Сергій    Острог-Ак.-Ост. р-н.    17(2)
4    Аврамишин Олександр    Сокіл    14(2)