Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

"Штрафники" заключного туру чемпіонату, першості області та лідери "бомбардирської" гонки

Рiвненська обласна федерацiя футболу

ПЕРША ЛІГА
Гравці, котрі пропускають матчі через дискваліфікацію:
№     Прізвище, ім’я    Команда    Дата
1    Богуславський Сергій    Сокіл    05.11.17р. (8-попередження залишилася 1 гра)
2    Сачук Вадим    АГАТ    05.11.17р. (4-попередження)
3    Сорока Андрій    Колос    05.11.17р. (4-попередження)
4    Лойко Василь    Малинськ    05.11.17р. (за два попередження в одному матчі)
5    Федосенко Юрій    Малинськ    05.11.17р. (4-попередження)
6    Жак Вадим    Садове    05.11.17р. (4-попередження)
7    Чепіга Роман    Случ    04.11.17р. (4-попередження)
8    Музика Олександр    Сокіл    05.11.17р. (4-попередження)
 Бомбардири чемпіонату                                
№    Прізвище та ім’я    Команда    М(П)
 1    Козяр Леонід    Колос    18(7)
 2    Степанчук Владислав    Маяк    16(6)
 3    Таргоній Павло    ОДЕК    15(2)
 4    Малиновський Олександр    Малинськ    10

ЧЕМПІОНАТ U-17
Гравці, котрі пропускають матчі через дискваліфікацію:

№     Прізвище,  ім’я    Команда    Дата
1    Стафійчук Ілля    ОДЕК    05.11.17р. (за рішенням КДК залишилася 1 гра)
2    Кундеус Василь    Сокіл    05.11.17р. (за рішенням КДК залишилося 3 гри)
Бомбардири чемпіонату                                
№    Прізвище та ім’я    Команда    М(П)
 1    Клімчук Роман    АГАТ    20
 2    Волощук Віталій    Рафалівка    19(3)
 3    Гуменюк Максим    Ізотоп-РАЕС    14(3)

ДРУГА ЛІГА
Гравці, котрі пропускають матчі через дискваліфікацію:

№     Прізвище, ім’я    Команда    Дата
1    Панюк Ярослав    Експрес    За рішенням КДК 12 місяців: з 21.06.17 по 21.06.18р.
2    Ляшко Віктор    Сокіл    (8-попередження 2 гри)
3    Дячук Сергій    Енергія    04.11.17р. (4-попередження)
4    Головачик Володимир    Костопіль    04.11.17р. (4-попередження)
5    Сульжин Дмитро    Коливань    05.11.17р. (за рішенням КДК 3 гри)
Бомбардири першості                       
№    Прізвище та ім’я    Команда    М(П)
1    Цимбалюк Михайло    Калина    43(4)
2    Попнюк Микола    Коливань    24(1)
3    Непомнящий Сергій    Острог-Ак.-Ост. р-н.    17(2)
4    Аврамишин Олександр    Сокіл    14(2)

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: