Головна » Новини

"Сокіл" із Осови виграв Суперкубок Дубровицького району

13.04.2017, 08:28      Переглядів: 264

Осівський «Сокіл» у напруженій боротьбі із футбольною командою села Селець здобуває перший трофей у новому сезоні.

Осівчани розпочали матч більш активно, намагаючись забити швидкий гол. Натомість команда Селець спокійно чекала на свій час, віддавши ініціативу супернику.

На п`ятнадцятій хвилині гравці Осови пішли в атаку, яка закінчилась взяттям воріт (відзначився Столяр Сергій). Після забитого голу зі сторони вболівальників ФК «Сокіл» на футбольне поле полетіли піротехнічні суміші: стадіон «Горинь» накрила димова завіса.

У другому таймі команда «Селець» значно активізувалася та відразу створила супернагоду, після якої м`яч залетів у ворота, але боковий арбітр зафіксував офсайд. Однак згодом ситуація на полі знову вирівнялася, адже осівчани почали діяти більш обережно, ніж у першому таймі. Один із найбільш небезпечних епізодів виник на 70 хвилині, коли м`яч після удару гравця ФК «Сокіл» влучив у поперечку.

Гра була жорсткою, футболісти дуже часто грубо грали один проти одного, діючи на межі вилучення. Головний суддя Леонід Абрамишин не закривав очі на усі ці неприємні моменти, тому роздавав гірчичники. У підсумку один з гравців Сельця під завісу отримав червону картку.

Слід зауважити, що під час футбольного матчу мав місце один прикрий інцидент: легіонер ФК «Селець» Олександр Жданюк нецензурно висловлювався в адресу бокового арбітра за нібито необ`єктивне суддівство, а його колега по команді голкіпер Андрій Кардаш, взагалі, показав арбітру середній палець. Така непристойна поведінка не красить футбольне свято, а ще більше не додає авторитету цим спортсменам.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Осови з рахунком 1-0. Футбольна команда «Сокіл» – чемпіони Дубровицького району з футболу-2016 та переможці Суперкубка району з футболу-2017.