Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Статистичні дані ХІХ Меморіалу В.Шморгуна

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Статистичні дані ХІХ Меморіалу В.Шморгуна:

1 тур 01.03.2015 (неділя):

ОДЕК – КОЛІФКС – 3:1 (А.Сахнюк,32, С.Шаюк,43, В.Газицький , 53 – В.Буряк,59)

Гоща – Калина – 4:0 (В.Хомончак,2, Б.Савчук,45, С.Кресанов,64, О.Любар,68)

Маяк – ДЮСШ Верес – 4:0 (І.Хлібович,23, А.Оксенюк,32, А.Стахнюк,53, І.Алімов, 65)

Ізотоп-РАЕС – ФК Вельбівно – 2:1 (О.Якубський,60, С.Кошка,62 – О.Груша,2)

 

 2 тур 07.03.2015 (субота):

Гоща – Садове – 1:1 (В.Ткачук, 54 – Р.Туліглович, 29) 

Калина – ОДЕК – 0:2 (В.Каращенко, 15, О.Апанчук, 66)

ДЮСШ Верес – Вельбівно – 2:3 (М.Баранович, 41, Б.Ющук, 63 - О.Чутченко, 4, С.Кащин, 16,21) 

Малинськ – Ізотоп – 3:0 (О.Полончук, 37, О.Наумець, 40, Ю.Козлюк, 68)

Водник – Маяк – 0:1 (О.Жданюк, 38)

КОЛІФКС – Случ - 3:0 (техн.)

 

3 тур 08.03.2015 (неділя):

ДЮСШ Верес – Малинськ – 0:7 (О.Гергелюк, 12,17,19, Ю.Козлюк, 30, А.Наумець, 49, А.Онищук, 52, 65)

Садове – Калина – 3:1 (Ю.Сондак, 4, Р.Туліглович, 17,33 – Д.Парух, 20)

Случ – ОДЕК – 0:1 (О.Апанчук, 41)

Ізотоп – Водник – 1:0 (В.Лойко, 49)

Вельбівно – Маяк – 5:1 (А.Коваль, 9, Т.Топоровський, 26, 40-з пен., С.Кащин, 67, Кравчук, 70 – С.Жданюк, 24)

Гоща – КОЛІФКС – 1:0 (О.Буркалець, 51)

 

4 тур 14.03.15 (субота):

Малинськ – Вельбівно 1:0 (О.Гергелюк, 35 – з пен.)

ОДЕК – Садове 3:1 (В.Каращенко,3, В.Газицький, 15,33 – О.Малиновський, 28, В.Жак, 40)

Случ – Гоща 0:3 (О.Буркалець, 54, В.Хомончак, 40, О.Любар, 62)

Водник – ДЮСШ Верес 4:0 (Ю.Капустинський,1, Ю.Мельник, 54, 60, А.Сорока, 64)

Калина – КОЛІФКС 1:2 (С.Сидорчук,70 – з пен. - В.Яворський, 21, В.Пюрко, 68)

МаякІзотоп – 2:2 (І.Алімов, 41,45 – О.Колос, 34, Р.Белець, 60)

 

5 тур 15.03.15  (неділя): 

КОЛІФКС – Садове – 0:2 (О.Макарчук, 17,61)

Маяк – Малинськ – 0:5 (О.Гергелюк, 9, Ю.Козлюк, 11, В.Брикса, 39,51,67)

Ізотоп – ДЮСШ Верес – 5:2 (О.Колос, 9,15,47, В.Манзюк, 23, О.Скіба, 23 - А.Джум, 20,70)

ОДЕК – Гоща – 1:0 (О.Антонюк, 18)

Случ – Калина – 2:1 (Р.Августинович, 41, О.Василечко,68 – Ю.Соловей, 38)

Вельбівно – Водник – 1:3 (С.Кащин, 37 – А.Сорока, 29, А.Ляшко, 60, Р.Гриб, 65)

21.03, субота (За 1-6 місця):
Гоща – Ізотоп-РАЕС – 0:2 (С.Кошка,22, О.Дмитрук(Г),70,аг) 
ОДЕК – Маяк – 3:0 (техн.)
Садове – Малинськ – 0:0


21.03, субота (За 7-12 місця):

КОЛІФКС – ДЮСШ Верес – 0:0
Калина – Водник – 4:3 (О.Бовтієв,7, О.Лисак,11, С.Новак(В) – 30,аг, О.Цимбалюк, 49, – Д.Баранов,25,68, Ю.Мельник,70)
Случ – Вельбівно – 2:1 (С.Гордійчук,40, Р.Августинович,50 – з пен., - О.Груша,53)

22.03, неділя (За 1-6 місця):

Ізотоп-РАЕС – ОДЕК – 1:1 (Ю.Крисюк,32, - П.Таргоній,66)
Маяк – Садове – 0:3 (техн.)

22.03, неділя (За 7-12 місця):
Вельбівно – КОЛІФКС – 0:3 (техн.)
ДЮСШ Верес – Калина – 1:2 (О.Бакшин,51 – з пен., - О.Лисак,23, О.Мамоток, 53)
Водник – Случ – 2:0 (А.Дзюра,13, В.Ніколайчук,51)

28.03, субота (перенесені матчі):

ФК Малинськ – ФК Гоща – 1:1 (О.Гергелюк, 52 – з пен., - Б.Новак, 25)

Калина – Вельбівно – 3:0 (техн.)

Случ – ДЮСШ Верес – 0:3 (техн.)

Примітка – матч КОЛІФКС-Водник відбудеться 02.04

29.03, неділя (За 1-6 місця):

 ОДЕК – ФК Малинськ – 3:1 (Р.Савицький 43, 58, П.Таргоній, 68 – О.Гергелюк, 66)

ФК Садове – Ізотоп-РАЕС – 3:0 (Ю.Сондак, 1, С.Загривий, 53, І.Жук, 61).

ФК Гоща – Маяк – 3:0 (техн.)

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: