Головна » Новини

Статистичні дані ХІХ Меморіалу В.Шморгуна

31.03.2015, 12:44      Переглядів: 319

Статистичні дані ХІХ Меморіалу В.Шморгуна:

1 тур 01.03.2015 (неділя):

ОДЕК – КОЛІФКС – 3:1 (А.Сахнюк,32, С.Шаюк,43, В.Газицький , 53 – В.Буряк,59)

Гоща – Калина – 4:0 (В.Хомончак,2, Б.Савчук,45, С.Кресанов,64, О.Любар,68)

Маяк – ДЮСШ Верес – 4:0 (І.Хлібович,23, А.Оксенюк,32, А.Стахнюк,53, І.Алімов, 65)

Ізотоп-РАЕС – ФК Вельбівно – 2:1 (О.Якубський,60, С.Кошка,62 – О.Груша,2)

 

 2 тур 07.03.2015 (субота):

Гоща – Садове – 1:1 (В.Ткачук, 54 – Р.Туліглович, 29) 

Калина – ОДЕК – 0:2 (В.Каращенко, 15, О.Апанчук, 66)

ДЮСШ Верес – Вельбівно – 2:3 (М.Баранович, 41, Б.Ющук, 63 - О.Чутченко, 4, С.Кащин, 16,21) 

Малинськ – Ізотоп – 3:0 (О.Полончук, 37, О.Наумець, 40, Ю.Козлюк, 68)

Водник – Маяк – 0:1 (О.Жданюк, 38)

КОЛІФКС – Случ - 3:0 (техн.)

 

3 тур 08.03.2015 (неділя):

ДЮСШ Верес – Малинськ – 0:7 (О.Гергелюк, 12,17,19, Ю.Козлюк, 30, А.Наумець, 49, А.Онищук, 52, 65)

Садове – Калина – 3:1 (Ю.Сондак, 4, Р.Туліглович, 17,33 – Д.Парух, 20)

Случ – ОДЕК – 0:1 (О.Апанчук, 41)

Ізотоп – Водник – 1:0 (В.Лойко, 49)

Вельбівно – Маяк – 5:1 (А.Коваль, 9, Т.Топоровський, 26, 40-з пен., С.Кащин, 67, Кравчук, 70 – С.Жданюк, 24)

Гоща – КОЛІФКС – 1:0 (О.Буркалець, 51)

 

4 тур 14.03.15 (субота):

Малинськ – Вельбівно 1:0 (О.Гергелюк, 35 – з пен.)

ОДЕК – Садове 3:1 (В.Каращенко,3, В.Газицький, 15,33 – О.Малиновський, 28, В.Жак, 40)

Случ – Гоща 0:3 (О.Буркалець, 54, В.Хомончак, 40, О.Любар, 62)

Водник – ДЮСШ Верес 4:0 (Ю.Капустинський,1, Ю.Мельник, 54, 60, А.Сорока, 64)

Калина – КОЛІФКС 1:2 (С.Сидорчук,70 – з пен. - В.Яворський, 21, В.Пюрко, 68)

МаякІзотоп – 2:2 (І.Алімов, 41,45 – О.Колос, 34, Р.Белець, 60)

 

5 тур 15.03.15  (неділя): 

КОЛІФКС – Садове – 0:2 (О.Макарчук, 17,61)

Маяк – Малинськ – 0:5 (О.Гергелюк, 9, Ю.Козлюк, 11, В.Брикса, 39,51,67)

Ізотоп – ДЮСШ Верес – 5:2 (О.Колос, 9,15,47, В.Манзюк, 23, О.Скіба, 23 - А.Джум, 20,70)

ОДЕК – Гоща – 1:0 (О.Антонюк, 18)

Случ – Калина – 2:1 (Р.Августинович, 41, О.Василечко,68 – Ю.Соловей, 38)

Вельбівно – Водник – 1:3 (С.Кащин, 37 – А.Сорока, 29, А.Ляшко, 60, Р.Гриб, 65)

21.03, субота (За 1-6 місця):
Гоща – Ізотоп-РАЕС – 0:2 (С.Кошка,22, О.Дмитрук(Г),70,аг) 
ОДЕК – Маяк – 3:0 (техн.)
Садове – Малинськ – 0:0


21.03, субота (За 7-12 місця):

КОЛІФКС – ДЮСШ Верес – 0:0
Калина – Водник – 4:3 (О.Бовтієв,7, О.Лисак,11, С.Новак(В) – 30,аг, О.Цимбалюк, 49, – Д.Баранов,25,68, Ю.Мельник,70)
Случ – Вельбівно – 2:1 (С.Гордійчук,40, Р.Августинович,50 – з пен., - О.Груша,53)

22.03, неділя (За 1-6 місця):

Ізотоп-РАЕС – ОДЕК – 1:1 (Ю.Крисюк,32, - П.Таргоній,66)
Маяк – Садове – 0:3 (техн.)

22.03, неділя (За 7-12 місця):
Вельбівно – КОЛІФКС – 0:3 (техн.)
ДЮСШ Верес – Калина – 1:2 (О.Бакшин,51 – з пен., - О.Лисак,23, О.Мамоток, 53)
Водник – Случ – 2:0 (А.Дзюра,13, В.Ніколайчук,51)

28.03, субота (перенесені матчі):

ФК Малинськ – ФК Гоща – 1:1 (О.Гергелюк, 52 – з пен., - Б.Новак, 25)

Калина – Вельбівно – 3:0 (техн.)

Случ – ДЮСШ Верес – 0:3 (техн.)

Примітка – матч КОЛІФКС-Водник відбудеться 02.04

29.03, неділя (За 1-6 місця):

 ОДЕК – ФК Малинськ – 3:1 (Р.Савицький 43, 58, П.Таргоній, 68 – О.Гергелюк, 66)

ФК Садове – Ізотоп-РАЕС – 3:0 (Ю.Сондак, 1, С.Загривий, 53, І.Жук, 61).

ФК Гоща – Маяк – 3:0 (техн.)