Головна » Новини

Технічні поразки, зняті очки та дискваліфікація. КДК виніс чергові рішення

18.09.2015, 23:28      Переглядів: 380

 Березнівському "Случу" зарахована технічна поразка за неявку на матч до Кузнецовська, аналогічний вирок юнацькій команді "Волинь-Цемент" за неприїзд до Сарн, за це ж покарана і доросла здолбунівська команда, якій знято одне турнірне очко. Своїм демаршем у Костополі футболісти ветеранського "Полісся" окрім поразки для себе нічого не добилися. А от гравець "Зорі" Юрій Мулявчик за вилучення в грі з "Водником" пропустить найближчі два поєдинки. Повне рішення КДК Вашій увазі. 

 
Рішення № 13
Контрольно-дисциплінарного комітету
Рівненської обласної федерації футболу
 
м. Рівне                                                                                                              17 вересня 2015 р.
Присутні: Биков А.С., Присяжнюк В., Василюк В.М., Баль О.М., Сільвай С.Н. - члени КДК.
 
Порядок денний:
1.    Про неявку команди «Случ» (Березне) на гру чемпіонату області №57 «Ізотоп-РАЕС» (Кузнецовськ) – «Случ» (Березне), що мала відбутися 13.09.2015р. в м. Кузнецовськ.
2.    Про неявку юнацької команди «Волинь-Цемент» (Здолбунів) на гру чемпіонату області серед юнаків №60 «Маяк» (Сарни) – «Волинь-Цемент» (Здолбунів), що мала відбутися 13.09.2015р. в м. Сарни.
3.    Про вилучення гравця команди «Зоря» (Рівненський р-н) Мулявчика Юрія під час матчу першості області з футболу №54 «Зоря» (Рівненський р-н) - «Водник» (Рівне), що відбувся 09.09.2015р. в с. Зоря Рівненського р-ну.
4.    Про припинення матчу чемпіонату області з футболу серед команд ветеранів №47 Костопільський р-н – «Полісся» (Рокитне), що відбувся 12.09.2015р. в м. Костопіль.
 
 
Вирішили:
1.1. За неявку команди «Случ» (Березне) на гру чемпіонату області №57 «Ізотоп-РАЕС» (Кузнецовськ) – «Случ» (Березне), що мала відбутися 13.09.2015р. в м. Кузнецовськ, зарахувати команді «Случ» (Березне) поразку з рахунком (0:3), команді суперника перемогу (3:0) та зобов’язати «Случ» (Березне) сплатити обов’язковий грошовий внесок в сумі 2000 (Дві тисячі) грн, згідно п. 5.14 Регламенту змагань з футболу серед аматорських команд Рівненської області та згідно п. 2.3.2(а)  ДП РОФФ.
1.2. За неявку юнацької команди «Волинь-Цемент» (Здолбунів) на гру чемпіонату області серед юнаків №60 «Маяк» (Сарни) – «Волинь-Цемент» (Здолбунів), що мала відбутися 13.09.2015р. в м. Сарни, зарахувати юнацькій команді «Волинь-Цемент» (Здолбунів) поразку з рахунком (0:3), команді суперника перемогу (3:0), з дорослої команди «Волинь-Цемент» (Здолбунів) зняти 1 (одне) очко в турнірній таблиці, згідно п. 5.14. Регламенту змагань з футболу серед аматорських команд Рівненської області.
1.3. За вилучення гравця команди «Зоря» (Рівненський р-н) Мулявчика Юрія (за небезпечний напад на суперника котрий володіє м’ячем з можливістю нанесення травми) під час матчу першості області з футболу №54 «Зоря» (Рівненський р-н) - «Водник» (Рівне), що відбувся 09.09.2015р. в с. Зоря Рівненського р-ну, дискваліфікувати Мулявчика Юрія на 2 (дві) гри, згідно п. 2.5.3(б) ДП РОФФ.
1.4. За припиненням матчу чемпіонату області з футболу серед команд ветеранів №47 Костопільський р-н – «Полісся» (Рокитне) (за неможливості подальшого проведення матчу через недисципліновану, грубу поведінку гравців команди «Полісся»), зарахувати команді «Полісся» (Рокитне) поразку з рахунком (0:3), команді суперника перемогу з рахунком (3:0) п. 2.3.2(е). ДП РОФФ та суворо попередити команди «Полісся», згідно п. 2.3.1. ДП РОФФ.
 
 
 
 
 

 

                                             Голова  КДК РОФФ                                                          Биков А.С.