Головна » Новини

У Березнівському районі відбувся шостий тур

10.06.2015, 13:50      Переглядів: 395

У Чемпіонаті Березнівського району відбулися матчі шостого туру. Їх результати та турнірна таблиця Вашій увазі:

ФК Яринівка VS ФК Бронне (1:0) 6 тур чемпіонату березнівського району з футболу

Цієї неділі 7 червня пройшов 6 тур чемпіонату березнівського району з футболу.Наша команда ФК Яринівка приймала у себе вдома на центральному стадіоні команду ФК Бронне. Нагадаю що ФК Бронне після 5 туру чемпіонату займала гідну другу сходинку в турнірній таблиці. Дивлячись на статистику ми розуміли ,що ігра буде складною навіть попри те, що гра вдома.Соперний попався важкий ).Тому ми заздалегідь налаштовувались на гру, як морально так і фізично)Перший тайм неможна було назвати видовищним ,чи багатим на моменти. Палюче сонце давало всетаки своє.Можна сказати що гра була рівною,але вже на прикінці першого тайму гравець ФК Яринівки Фесюк Олег ударом лівої закидає мяч за шиворіт голкіперу соперників.Рахунок 1:0. Яринівка веде в рахунку. Цей гол Олега вселив в нас надію на перемогу.Почувши впевненість в собі ми стрімко рвали вперед і тримали оборону соперника в напрузі.Але ж всетаки перший тайм закінчився без змін.Другий тайм був набагато цікавішим,видовищним для вболівальників обох команд, оскільки було багато моментів загнати мяча всітку, як з нашої сторони так зі сторони суперників.Гості не опускали руки, а навпаки хотіли зрівняти рахунок матчу, про що свідчать їхні стрімкі контратаки,які переважно закінчувались небезпечними моментами. Під кінець поєдинку емоції переповнювали як гравців, так і вболівальниківФК Яринівки так як було нереалізовано багато гольових моментів.Фінальний свисток.Кінцевий рахунок матчу (1:0)Яринівка забрала важливі для команди 3 очка.Нагадаю ,що ФК Яринівка находиться на 8 місці в турнірній таблиці після 6 туру. ФК Яринівка (1:0) ФК Бронне. Дякуємо команді Бронного за чудову гру!!!!!

Джерело: Сайт ФК "Яринівка"

Перша поразка в сезоні. Дуже важко її визнати, так як ми заслуговували на більше. По-перше: пропустили дурний гол через добре нам знайому помилку воротаря. По-друге: за команду Яринівка грав 12-й гравець - суддя!!! Він 2 рази закривав очі на гру рукою у штрафному майданчику Яринівки. І якщо ще в першому епізоді гра рукою була можливо випадкова, то в другому м`яч який летів в площину воріт після зустрічі з рукою повністю поміняв траєкторію польоту. Тут просто бракує слів...
Мабуть краще програли б 3-0, але з нормальними голами і нормальним суддівством.

Джерело: Сторінка ФК "Бронне"