Головна » Новини

У Дубенському районі розпочався чемпіонат

22.05.2015, 10:23      Переглядів: 542

Десять команд вийшли на старт Чемпіонату Дубенського району з футболу. Вже відбулися ігри першого туру.

Верба - Джокер 0-1,склад команди воротар Кубович Олександр ( Мур), Гуч Анатолій, Приндета Володимир, Іщук Василь, Войцеховський Богдан, Собчук Василь, Блажевич Володимир, Кухлевський Володимир, Лопатенко Олександр, ( Мельник Юрій) Ніколайчук Олег ( Тимчук Павло). Важка, напружена і дуже бажана перемога, вдалий початок чемпіонату. Після першого тайму була нічия 0-0, хоча господарі поля мали можливість відзначитись, мяч попав в штангу. В середині другого своєю ударною лівою ногою забиває капітан команди Блажевич Володимир та приносить нашій команді перемогу, ще міг забивати Кухлевський, але не використав свою нагоду. Вітаємо усіх гравців та вболівальників команди.
ФК Імпульс - ФК Рачин - Колос 3-2, гра проходила на полі стадіону ЛМЗ, яке не зовсім домашня арена для Імпульса, тому гра далась важко, виграючи 1-0 потім стали поступатися 2-1, згодом вирівняли становище та за 10 хвилин до завершення матчу забили переможний гол . Вольова перемога Імпульса.

Перша ліга. Перший тур
Верба - Джокер 0-1
ФК Імпульс - ФК Рачин - Колос 3-2
ФК "Івання" 3- 1 ФК "Ера" (Мирогоща)
ФК "Кристал" (Дубно) 0 - 3 ФК "Плоска"
ФК "Привільне" 2 - 1 ФК "Тараканів"

У другій лізі спершу було лише шість команд, і вони мали грати у чотири кола, але в останній момент дозаявилися команди "Контра" Княгинин, та ФК "Мильча", тому календар змагань буде змінено, а команди, відповідно, гратимуть лише два кола. Поки що відбулися лише три матчі першого туру.