Головна » Новини

У Дубенському районі відбувся четвертий тур

10.06.2015, 15:01      Переглядів: 542

В Чемпіонаті та Першості Дубенського району відбулися матчі четвертого туру, Вашій увазі результати та коментарі до деяких поєдинків:

стадіон с.Плоска
ФК "Плоска" - ФК "РАЧИН-КОЛОС" 2-6 (1-1)
Склад: Климюк (Штабровський,46), Духневич (Федорчук М.,46) , Іванський, Байрак (Синюк,70), Баранець, Поліщук (Мацейко,46), Омелянюк (Клец,63), Харчук, Савчук (Івчук,46), Давидюк І.(Мельничук,46), Сім*як
Голи: Сім*як (10,82), Мельничук (53), Івчук (58,63,90) - ...(14), ...(72пен)
Переконлива заслужена перемога.
Хоча розпочинався матч для нас не так гладко, вже на 4 хвилині господарі скориставшись помилкою наших гравців вибігли у контраатаку і відкрили матч у рахунку. Але недовго вони вели у рахунку вже на 10 хвилині нарешті в цьому сезоні відзначився наший нападник Іван Сім*як.
З рахунком 1-1 так і закінчився перший тайм. Але нагод змінити його було у рачинців предостатньо, марнували дуже вигідні моменти. Що слід відмітити наші гравці були якісь розслаблені під час першого тайму, тому й така реалізація. Плосківчани запамятались лише одним хорошим моментом, якось чудом вони не забили.
Під час перерви відбулось одразу п*ять замін у складі нашого колективу. Ці заміни дуже підсилили гру. Весь тайм проходив під нашим контролем і вдалось забити аж п*ять голів (Івчук двічі та по одному разу Назар Мельничук та Іван Сім*як) , хоча можна було і значно більше. Знову реалізація бажає бути кращою. Господарі в другому таймі майже нічого і не створили, лише забили гол із пенальті.
Отже, виїзна перемога 2-6.
Хочеться особливо подякувати нашим вболівальникам, які допомогли з транспортом на цей матч. Прикро, що сільська рада не допомогла з цим, вперше за багато часу. Надіємось, що в подальшому будуть зміни якісь з іхньої сторони, бо зараз від них ніякої допомоги не відчуваємо. За керівництва Віктора Івановича такого не було. Сподіваємось на краще!!!

Джокер - Кристал 2-0, важка перемога нашої команди, інакше і бути не могло, Кристал був в оптимальному складі та як завжди дав справжній бій. Матч розпочався з моменту де в штрафному майданчику збивають Войцеховського Богдана, здається що безсумнівний пенальті, але суддя думає інакше і гра продовжується. Джокер захватив ініціативу і постійно створював напругу біля чужих воріт, але справжні небезпечні моменти виникли саме біля воріт господарів поля, спочатку двоє гравців суперника вийшли на нашого захисника Іщука Василя але останній пас був зайвий, а згодом віч на віч з воротарем виходить нападник Кристалу, але влучає в перекладину. Джокер гостро відповів, з штрафного в перекладину пробиває Собчук Василь. Ще один штрафний, гра сьогодні була жорсткою, і вже з навісу Собчука головою забиває Криницький Валерій ( Куша). Нарешті і він забиває цього сезону, багато працював в попередніх матчах, роздавав гольові передачі і тут вже забив сам. В другому таймі ініціатива перейшла до Кристала, але небезпечні моменти вони створювали вкрай рідко, а от Джокеру вдалося збільшити перевагу. В середині тайму з навісу після кутового знову головою забиває Криницький Валерій, герой та кращий гравець матчу. В час що залишився наша команда надійно відіграла в захисті і довела матч до перемоги.