У Дубенському районі відбувся третій тур

02.06.2015, 14:43      Переглядів: 593

У Чемпіонаті та Першості Дубенського району відбулися ігри третього туру:

Про гру "Тараканів" - "Джокер" з офіційної сторінки ФК "Джокер" у ВК:

Тараканів - Джокер 2-8 блискуча перемога нашого клубу, з перших хвилин наша команда пішла вперед та відкрила рахунок гол в боротьбі із захисниками забиває Дудко Олександр. Згодов він же подвоює рахунок, далі з дальнього удару відзначається Собчук Василь і далі Приндета Віталій доводить рахунок до розгрому. Далі трохи розлабившись пропускаємо гол у відповідь, здається суперник повірив в себе, провів ще декілька небезпечних атак, але тут каже своє слово Дудко і втретє забиває. Пропустивши вдруге знову забиваємо тепер вже капітан команди Блажевич Володимир з дальньої дистанції відправляє у ворота гол - красень. В дугому таймі матч догравався, Тараканів намагався щось створити, постійно напружуючи ситуацію біля воріт Джокера, ми відповідали гострими атаками і дві з них завершуються голами, з правого флангу проходить Войцеховський Богдан і пробиває в ближній кут, а згодом після передачі того ж Войцеховського відкриває лік забитим мячам у Джокері Ніколайчук Олег, привітаємо його з дебютним мячем. Також відзначаємо що після довгої перерви з нами знову Кседзик Сергій, вдало відіграв другий тайм.

Про матч ФК "РАЧИН-КОЛОС" - ФК "Кристал" (Дубно) 2-2 (1-2) з офіційної сторінки ФК "Рачин-Колос" у ВК

Неділя. 31 травня 2015 року. 11.00
І ліга
3 тур чемпіонату Дубенщини 2015
стадіон с.Рачин
Склад: Климюк (Штабровський,46), Духневич (Синюк,46) , Ільчук, Байрак, Баранець, Мацейко, Омелянюк, Харчук, Бондарук, Іванський, Сім*як (Мулик,75)
Голи: Бондарук (26), Баранець (80) - ...(14), ...(29)
Вилучення: Ільчук (89) - Малахов (89)
Просто неймовірна за пристрастями гра, просто буря емоцій.
Перший тайм можна сказати пройшов в рівній боротьбі, ну можливо з невеличкою перевагою гостей. Дубенчани перші і відзначились після очевидного двохметрового офсайду. Після цього в матчі розгорнулись неймовірні емоції. Через 12 хв тепер рачинці забивають гол з офсайду і суддя зараховує його. Відзначився Назар Бондарук після передачі Валерія Іванського. Приємно,що Назар вернувся в стрій після неприємної травми. 1-1 по рахунку і по голах забитих з офсайду. Але такий рахунок не довго тримався. Вже через три хвилини гості виходять вперед в рахунку, як кажуть вболівальники гол теж був забитий з офсайду, але в цьому епізоді справді дуже складно розібратись. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1-2 на користь дубенчан.
В другому таймі ще розгорнулись більші пристрасті. Рачинці повністю переграли суперника по всім статтям,що дуже приємно. Таку кількість моментів змарнували, що просто словами не передати. Виходи один на один, змарновані моменти з "убивчих" позицій, навіть мяч котився по лінії робіт, але у ворота не хотів залітати. Вкотре фортуна була не нашій стороні. Але все таки на 80 хв вдалось не забити гол, а запхати. Вдалось це зробити Михайлу Баранцю, який першим ударом влучив у штангу, а з другої сторони переправив м*яч у ворота. Боковий суддя суперника показав офсайд, але його там і близько не було. Добре,що головний суддя розібрався правильно. Але через 5 хвилин зробив він ключову помилку. Юрій Байрак міг вийти один на один з воротарем суперника, але на заваді цьому стала рука суперника. Це сталось в штрафному дубенчан. Явне пенальті, явнішого не може бути, за таке можна давати і вилучення. Головний суддя Кожан не побачив гру рукою, але тільки напевно він був єдиним на стадіоні хто цього не побачив. І тут розпочалось саме цікаве. Після цього вболівальники вибігли на поле, навіть я вперше за своє футбольне життя вибіг на поле під час матчу, стримати емоції було не можливо. Просто,щоб таке не побачити потрібно бути сліпим. І це не побачив кращий арбітр минулого сезону, за якого я особисто голосував. Йому має бути соромно бути за це рішення. Дуже невдало суддя відсудив цей матч, голи з очевидних офсайдів, не призначене 100% пенальті. Після цього емоції затихли лише на декілька хвилин. За три хвилини розгорілась сутичка між гравцями команд, і знову вболівальники вибігли не поле, хоча цього знову немали права робити. Але емоції є емоції. Просто після того не даного пенальті, всі були неймовірно роздратовані. Внаслідок цього епізоду отримали червоні картки гравець дубенчан Андрій Малахов та наший гравець Дмитро Ільчук, тільки за що він отримав червону незрозуміло, були гравці,які діяли жорсткіше в цій ситуації.
Втихомиролось це все за декілька хвилин і після цього зіграли лише півхвилини і суддя дав фінальний свисток.
Отже, рахунок 2-2.
Хочеться попросити вибачення від свого імені та від імені наших вболівальників за таку поведінку,яку ми продемонстрували. Але те,що творив суддя в цьому матчі "не вкладається ні в які рамки", зробив помилки в ключових епізодах.
Щодо команди ФК "Кристал" претензій немає та хочеться подякувати їм за цю гру, достойна команда.
Також хочеться подякувати команді за гру в другому таймі. Продемонстували доволі сильний футбол, але потрібно працювати над реалізацією. Бо в кожному матчі створюємо велику кількість моментів, але реалізація бажає бути кращою.