Головна » Новини

У емоційній боротьбі ФК «Малинськ» перемагає «ОДЕК»

25.08.2016, 10:31      Переглядів: 760

В день 25-ї річниці Незалежності України в Рівному відбувся фінальний матч кубку області з футболу. Гра традиційно зібрала достатньо високу кількість глядачів, адже на полі грали лідери цьогорічного чемпіонату Рівненщини – «Малинськ» та «ОДЕК».
Зустріч була сповнена напруженої боротьби на кожному клаптику поля, подекуди на смарагдовому газоні «Авангарду» вирували емоції. Основний час матчу завершився нульовою нічиєю, хоча більше нагод для того, аби відкрити рахунок було у оржівської команди.
В овертаймі висока напруга «зашкалила» до межі, що вилилось у прикрий інцидент на 98-й хвилині, коли арбітр матчу Сергій Каращук вилучив з поля по одному гравцю в кожній із команд (в оржівців «червоне світло» перед собою побачив Трофімчук, а у «Малинська» - Онищук). Одночасно з цим, на поле вибіг один з керівників малинської команди і спробував з’ясувати стосунки з рефері.
Це призвело до тривалої паузи у грі - її винуватців безперечно очікують дисциплінарні санкції від контрольно-дисциплінарного комітету РОФФ.
Після того, як пристрасті вгамувались і гра була поновлена, глядачі нарешті побачили забиті м’ячі. Спершу екс-вересівцю Павлу Таргонію вдалось наблизити «ОДЕК» до десятого за ліком кубкового трофею. Та невдовзі Олександр Гергелюк відновив статус-кво, забивши гол у ворота свого колишнього клубу. А вирішив долю влучний удар "з почначки" Романа Савицького, котрий також ще нещодавно мав досвід виступів за «ОДЕК», а нині приносить успіх для ФК «Малинська».

КУБОК ОБЛАСТІ. ФІНАЛ
ФК «Малинськ» - «ОДЕК» - 2:1 (0:0, 0:0, ОТ 2:1)

24.08.16р., ст. «Авангард», 1500 гл. Арбітр: С.Каращук (Рівне)
Голи: 0:1 - Таргоній (100), 1:1 - Гергелюк (105), 2:1 – Савицький (115, з пен.).
Попередження: Ярмощук, Гергелюк, Федосенко, Назарчук, Оніщук, Ситник – Панас, Трофімчук, Семенчук, Шекель, Каращенко.
Вилучення: Онищук – Трофімчук (обидва – 98 хв.).