Головна » Новини

У фіналі зимової першості м. Рівне з футболу-2017 зіграють ФК "Малинськ" та "Полісся" (Малятин)

03.03.2017, 12:31      Переглядів: 407

Інформація з офіційної сторінки ФК Садове

1/4 фіналу, 25 лютого, субота

ФК «Садове» – ФК «Садове-2» 1:3, «Водник» – «Полісся» – 0:0 пп 4:5, ФК «Малинськ» – «Сатурн» – 2:1, «Калина» – «Понеділок» – 0:2

Саме зустріччю одноклубників розпочалася цьогорічна Зимова першість міста Рівне. Нагадаємо, ще перед початком турніру організатори, побоюючись можливої «змови» ФК «Садове» і ФК «Садове-2», цей матч поставили найпершим у Меморіалі Шморгуна. Тоді сильнішими виявилися представники першої обласної ліги, здобувши перемогу з рахунком 2:0.

І от на стадії чвертьфіналу сліпий жереб знову звів двох представників Садового, які повинні були визначити лише одного майбутнього учасника півфіналу.

Зрозуміло, що чемпіон Гощанщини на цей поєдинок обрав захисну тактику, адже змагатися з обласною командою у «відкритому футболі» було б самонадіяно і самовбивчо. А от гра від оборони, яка раніше дозволяла ФК «Садове-2» брати очки у матчах проти ФК «Малинськ» та бугринської «Калини», виявилася саме тим фактором, який дозволив Ігорю Вакульчику взяти реванш у Сергія Кресанова за поразку на старті Меморіалу.

Зіграв «на руку» районній команді і порівняно швидкий гол, які вони провели у ворота колишнього голкіпера ФК «Садове-2» Павла Котюка. Спочатку обрізкою суперника в центрі поля скористався Вадим Шило, який перехопив м’яч і віддав своєчасну передачу на Ярослава Тиндюка, після чого той реалізував вихід тет-а-тет з кіпером.

Одразу ж, як тільки ФК «Садове» почав «горіти», тренерський штаб «зняв» опорного півзахисника Дмитра Калюжного, який виконував функції «руйнівника» і випустив уперед ще одного форварда – Олександра Любара. Щоправда, забити хоча б м’яч до перерви першій команді не вдалося та й особливо гострих моментів поруч з володіннями Олександра Матюка, практично, не було.

Другий тайм розпочався з чергових шалених атак ФК «Садове». Проте знову ж таки до чогось схожого на справжній гольовий момент справа майже не доходила. Небезпеку могли нести штрафні удари, які ближче до завершення матчу виконував Дмитро Вознюк, проте їм бракувало точності.

Щоправда, відігралася обласна команда саме завдяки «стандарту». Все той же Вознюк закрутив шкіряну кулю з «корнера» на ближню стійку. Олександр Любар, імітуючи боротьбу з захисниками, м’яч пропустив далі і той долетів відразу до трьох гравців ФК «Садове», які опинилися «забутими» перед воротами. Найбільш спритним серед тріо виявився Олександр Макарчук, котрий і розстріляв незахищену «рамку» з близької відстані – 1:1.

Здавалося, тепер команда Кресанова, якщо і не дотисне підопічних Вакульчика в основний час, то, як мінімум, збереже нічийний результат і спробує з допомогою Котюка витягнути щасливий білет у післяматчевій лотереї.

Проте певна пауза в атакувальних діях, яку взяли гравці ФК «Садове», пішла на користь їх суперникам. Вадим Шило здійснив «забіг» по лівому флангу і, здавалося, в безвихідній ситуації, заробив штрафний удар. За хвилину після цього подача з місця порушення у виконанні Володимира Шокура «знайшла» на дальньому куті воротарського майданчика голову Петра Поляка. Останньому в цій ситуації не залишалося нічого іншого, як вразити вільний кут воріт опонентів – 1:2.

У розпорядженні ФК «Садове» залишалося ще дві хвилин, але замість того, щоб забивати самим, гравці обласної команди пропустили знову. Атака тепер вже правим флангом, яку розгорнув Володимир Баранчук, а продовжили Дмитро Глущук та Петро Поляк, завершилася ударом Ярослава Тиндюка в порожні ворота. Результат 1:3 і став остаточним.

Щодо інших матчів, то фактично в кожному з них було зафіксовано несподівані результати. Ще один повпред Гощанського району «Полісся» по пенальті зміг обіграти обласний «Водник», а колеги студентів по другій лізі з «Калини» (Бугрин) в основний час програли «Понеділку», за який, щоправда, виступають досвідчені гравці, котрі пройшли школу Чемпіонату області.

Нарешті, не можна назвати впевненою перемогу 2:1 ФК «Малинськ» над «Сатурном» із Дядьковичів, адже в групі призер обласних змагань просто розтрощив цей колектив із результатом 7:0.

1/2 фіналу, 26 лютого, неділя
«Понеділок» – «Полісся» – 0:0 пп 4:5

1/2 фіналу, 28 лютого, вівторок
16:00 ФК «Малинськ»
 ФК «Садове-2» - 1:0

А в неділю на ФК «Садове-2» чекав головний фаворит Меморіалу Шморгуна – ФК «Малинськ». Цей матч був першим півфіналом і мав розпочатися о десятій ранку. Команди, після передігрової розминки, вже вишикувалися для виходу на поле, проте так туди і не потрапили. Причиною стали погодні умови – через мінусову температуру вночі поверхня запасного поля стадіону «Авангард» зранку нагадувала асфальтове покриття. До того ж, ситуацію ускладнювали горбочки замерзлої землі, як робили травмонебезпечним будь-яке падіння гравців. За взаємною згодою обидві команди вирішили матч перенести на будень і зіграти на більш підготовленому майданчику.

Щодо другого півфіналу, то він таки відбувся і його долю вирішила серія одинадцятиметрових – гравці «Полісся», як і у попередній грі проти «Водника», виконали їх успішніше, ніж суперник. Таким чином, малятинська команда стала першим учасником фіналу Меморіалу Шморгуна – 2017.

У вівторок, 28 лютого, відбувся другий півфінальний матч у Зимовій першості міста Рівне “Меморіал Володимира Шморгуна”. ФК “Садове-2” протистояв головному і вже єдиному фавориту турніру – ФК “Малинськ”.

Очікувано, матч пройшов під диктовку представника першої обласної ліги та учасника аматорського чемпіонату України з Березнівщини. Тренерський штаб ФК “Малинськ” врахував першу гру проти ФК “Садове-2”, яка завершилася внічию, зробив відповідне кадрове підсилення та, як результат, звів нанівець всі атакуючі потуги районної команди.

Садівчани, не без допомоги везіння та самовіддачі, зуміли вистояти в першому таймі, але в другій половині гри удар із середньої відстані у ближній кут воріт Олександра Матюка привів до не зовсім логічного голу. Ігрового часу залишалося ще хвилин двадцять і команда Ігоря Вакульчика вирішила піти ва-банк – відкрилася і спробувала атакувати. Але спорадичні наскоки ФК “Садове-2” так і ні до чого не привели, а от малинська команда кілька разів гостро контратакувала і була близька до збільшення своєї переваги у рахунку. В підсумку, матч так і завершився мінімальною перемогою ФК “Малинськ”.

Тепер ФК “Садове-2” у суботу, 4 березня, зустрінеться у матчі за третє місце з “Понеділком”, початок гри о 12:00. Вирішальний поєдинок за перше місце між ФК “Малинськ” та “Полісся” (Малятин) запланований на 13:30.