Головна » Новини

У групі "D" переміг Острозький район

28.11.2015, 19:34      Переглядів: 392

28 листопада у спортзалі ДЮСШ-4 в м. Рівне відбулись змагання І етапу чемпіонату Рівненської області серед збірних команд міст та районів, Група "D". В турнірі прийняло участь чотири збірних районів: Корецького, Демидівського, Рівненського та Острозького. Саме команда Острожчини і стала переможницею зонального змагання.

Острожани не зазнали жодної поразки, двічі перемігши (Демидівський - 11:1, Корецький - 3:2) та звівши один матч в нічию (з Рівненським - 2:2). Набравши 7 очок, саме Острозький район і вийшов до фінального турніру. Його переслідувачі - збірні Корецького і Рівненського районів здобули у підсумку по 6 і 4 очки відповідно. В очній боротьбі за 2 місце в підгрупі Корецький район впевнено переміг Рівненський - 4:0. Обидві ці команди також обіграли команду Демидівщини: кореччани з рахунком 5:1, а Рівненський район - 4:0.

Склад переможців цієї групи - команди Острозького району:

Душнюк Ярослав, Ковальчук Роман, Груша Віталій, Груша Олег, Апанчук Олександр, Кравчук Віталій, Медведь Вадим, Тишкун Вадим, Ковальчук Сергій, Лазарчук Михайло, Мартинюк Роман, Кащин Степан, Логонець Роман.

Згідно положення у фінальний турнір, який відбудеться 5 грудня ц.р. в ДЮСШ-4 м. Рівне (жеребкування – 09:20, поч. 10:00) виходять переможці кожної із груп І етапу змагань, а також фіналісти минулого року – команди м. Рівного та Костопільського р-ну.
До участі в змаганнях допускаються гравці не молодші 1999 р.н., які зареєстровані (за пропискою) на території відповідних міст і районів.