Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

У Києві почала працювати Дитяча футбольна академія ФФУ

Рiвненська обласна федерацiя футболу

1 вересня на території навчально-тренувального комплексу імені Віктора Баннікова розпочала роботу Дитяча футбольна академія Федерації футболу України.

В урочистостях з нагоди відкриття Академії, разом з маленькими футболістами та їх батьками, взяли участь перші віце-президенти ФФУ Вадим Костюченко і Олег Протасов, а також наставник юнацької збірної України U-19 Сергій Попов, тренер збірної ветеранів Анатолій Дем`яненко, голова відділу дитячо-юнацького футболу ФФУ Валерій Золотухін, гравець національної збірної серед ветеранів В`ячеслав Шевчук та тренери, які лише учора отримали в Будинку футболу PRO-дипломи УЄФА. До речі, планується, що майбутні тренери цієї категорії, які зараз навчаються на курсах, проходитимуть практику та стажування в Дитячій футбольній академії ФФУ.

«Дитяча футбольна академія ФФУ — це комплексний проект із великим майбутнім. Головне завдання в роботі федерації, а тепер і академії, — популяризація дитячо-юнацького футболу. Саме для цього Федерація футболу України заснувала Інститут футболу, випускники якого матимуть і спеціалізацію тренерів дитячо-юнацьких команд. Будемо запрошувати й іменитих тренерів високого рівня», — сказав Вадим Костюченко.

На підтвердження слів першого віце-президента ФФУ перше заняття в дитячій футбольній академії провели вчорашні випускники тренерської програми Pro-диплом УЄФА. У майстер-класі взяли участь Вадим Мандрієвський, Роман Монарьов, Сергій Нагорняк, Сергій Солдатов, Есмі Луїс та Егіше Мелікян.

Екс-нападник «Шахтаря» та «Дніпра» Сергій Нагорняк зізнався, що це його перший досвід роботи з дітьми. Однак він ставиться до ініціативи ФФУ з великою повагою й у подальшому буде брати участь у роботі футбольної академії.

«Основна мета академії — щоб діти не проводили занадто багато часу з сучасними гаджетами, за переглядом телевізора і привчались вести активний спосіб життя, займалися спортом. Щодо безпосередньо навчання в такому віці, то вважаю, що наразі дітям потрібно якнайбільше займатися з м`ячем, без надмірних фізичних навантажень», — зазначив Сергій Нагорняк.

Одним з ключових завдань академії ФФУ є не тільки здоровий розвиток діток, виховання майбутніх футбольних зірок України та популяризація футболу в цілому, а й зняття фінансового тягаря з батьків, які прагнуть виховати своїх дітей спортивними та здоровими. Адже уроки в академії будуть безкоштовні. Крім того, до послуг малечі – сучасне та безпечне футбольне покриття НТК ім. В. Баннікова і зручні роздягальні комплексу, на території якого проходитимуть тренування.

Важливість застосування передових підходів в тренувальному процесі академії підкреслив перший віце-президент ФФУ Олег Протасов: «Ми хочемо правильно організувати тренувальний процес. Із цією метою ми вивчили чимало спеціальної літератури, переймали досвід іноземних партнерів з інших федерацій. Готуємо відповідні методичні матеріали для тренерів академії та дитячо-юнацьких шкіл, щоб вони були озброєні передовими знанням в організації навчання дітей. Також важливим вважаю залучення та співпрацю з батьками, які матимуть змогу з трибун НТК спостерігати за тренуваннями своїх дітей, бачити на власні очі їхні успіхи», – відзначив Протасов.

Ветеран національної збірної В`ячеслав Шевчук щиро підтримав ідею Федерації футболу України: «Я вдячний ФФУ за цю ініціативу. Ця академія може стати важливим кроком у вихованні кадрів для юнацьких та національної збірної України. Бажаю малим футболістам успішної кар’єри в майбутньому».

Перший майстер-клас у дитячій футбольній академії тривав близько години. Щасливі малюки залюбки взяли участь у футбольному фестивалі, де головним є не результат матчу, а позитивні емоції та радість дітей від самої участі в тренуванні та грі у футбол. Саме такою є сучасна європейська методика. Відтепер лише так проходитимуть заняття в Дитячій футбольній академії ФФУ, спрямовані тільки на позитив, розвиток дитячих здібностей та популяризацію футболу.

Фото Павла Кубанова 

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: