Головна » Новини

У рівненському дербі в Чемпіонаті ААФУ знову переміг ОДЕК + ВІДЕО

08.05.2017, 19:10      Переглядів: 468

Принциповий та рідкісний для Рівненщини матч відбувся в Оржеві, в рамках Чемпіонату України серед аматорських команд відбулося обласне дербі “ОДЕК” приймав ФК “Малинськ”. Дві найсильніші команди області по різному підійшли до цього поєдинку, так “ОДЕК” вже майже місяць грає стабільно два матчі в тиждень, провівши перед цим у середу надважку гру в півфіналі Кубку України з СКК “Демня”. Натомість ФК “Малинськ” переніс свій поєдинок середи з ФК “Рафалівка”, і футболісти мали цілий тиждень на відпочинок та підготовку. Разом з тим, гості з Березнівщини в “дербі” не могли розраховувати на свого капітана та лідера, добре відомого Олександра Гергелюка, який пропускав матч через дискваліфікацію. Багато футболістів з Малинська також травмовані, або тільки відновилися після ушкоджень. Натомість в “ОДЕКа” кадровий склад був готовий на всі 100%.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ

Гра розпочалася з атак “ОДЕКа”, але перший небезпечний момент виник саме біля воріт Юрія Кособуцького, щоправда удар Віталія Брикси метрів з десяти по діагоналі від воріт пролетів повз дальню стійку. А вже на 13 хвилині “ОДЕК” відкрив рахунок. Павло Таргоній своїм гарматним пострілом метрів з тридцяти зі штрафного пробив низом в обхід стінки та в дальній від воротаря кут – 1:0.

Не встигли уболівальники повсідатися на місця, після святкування голу, як Малинці подали кутовий, і Роман Савицький вистрибнув вище всіх та зрівняв рахунок – 1:1. Основна небезпека біля воріт ФК “Малинськ” виникала після розіграшу стандартів, навіть аутів у виконанні оржівців, натомість суперники дуже гостро відповідали, коли їм вдавалося перехопити м’яч та вирватися в контр-атаку. В першому таймі команди голів більше не забили.

Натомість на початку другої половини, черговий кутовий у виконанні “ОДЕК”, і Сергій Чикалюк-Козакевич найкращий в грі на ближній стійці, і це 2:1. Третій гол “ОДЕК” забив на 87 хвилині, і знову все почалося зі стандарту. Юрій Красномовець кинув м’яча на Віктора Каращенка, а той нічого зайвого не придумував і переправив його навісом в штрафний майданчик. Що робили троє захисників в цей час, які чатували з усіх боків Олександра Апанчука залишається лише здогадуватись, але форвард “ОДЕКа” наче на тренуванні, без жодної боротьби з боку суперника ударом головою відправив м’яча у сітку воріт – 3:1 – це було на 87 хвилині. До кінця гри, запам’яталось хіба що безглузде, безвідповідальне, грубе та геть непотрібне порушення від Дмитра Ситника. У центрі поля той влетів з двох ніг у Юрія Капустинського та отримав пряму червону картку, і, за словами, футбольних експертів, навряд чи за це він обмежиться лише одною грою дискваліфікації.

В інших матчах туру “приємних” для “ОДЕКа” результатів фактично не було, усі головні конкуренти з вершини турнірної таблиці свої матчі виграли. Хіба що можна відзначити поразку “Чайки”, яка тепер відстає від оржівців в турнірній таблиці на два очки.