Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

У Рівному розпочали роботи з реконструкції "Авангарду" (+ФОТО +ВІДЕО)

Рiвненська обласна федерацiя футболу

На території рівненського стадіону "Авангард" сьогодні розпочали працювати будівельники виробничо-комерційної фірми "Фіалка". Зокрема відбуваються підготовчі роботи з встановлення паркану, розпочався процес демонтажу пластикових сидінь та бетонних трибунних конструкцій. Цьогоріч у планах будівельників, окрім демонтажу старих конструкцій, встановлення паль та перенесення мереж.

- Сьогодні ще один історичний день для обласного центру і всієї Рівненщини. Розпочалися безпосередні роботи з реконструкції стадіону "Авангард". Хочу подякувати міському голові Володимирові Хомку що ми разом попри певні труднощі пройшли підготовчий шлях і суттєво наблизилися до нової сучасної спортивної арени, важливого соціального об`єкту для міста й області. Також хочу подякувати й депутатському корпусу за учорашнє позитивне голосування про виділення перших 50 млн грн для початку робіт. Маю надію, що з допомогою у процесі реконструкції долучаться і народні депутати від Рівненщини, сподіваюсь, що міністри, котрі до нас приїжджали нещодавно, виконають свої обіцянки й посприяють у фінансуванні будівництва. І хочу зазначити, що сьогодні від Народного клубу "Верес" будемо ініціювати встановлення цілодобового відеонагляду за будівництвом "Червоно-чорні очі" з можливістю перегляду в онлайн. Стадіону - бути! - коментує історичну подію голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов.

Олексій Хахльов, Володимир Хомко, реконструкція стадіону Авангард- Ця довгоочікувана подія надзвичайно важлива і я не сумніваюсь, що за декілька найближчих років це буде об`єкт №1 у місті Рівному. Для нас він - предмет найзвичайної уваги і контролю. Хочу нагадати, що стадіон зроблений адекватним до розміру міста Рівне і головне - він універсальний. Тут можна проводити змагання і з футболу, і з легкоатлетики. На наступному тижні буде тут Міністр, ми з ним домовилися, підпишемо меморандум. Вся громадськість спортивна буде здійснювати контроль, - розповідає міський голова Рівного Володимир Хомко.

Володимир Хомко, Олексій Хахльов, реконструкція стадіон Авангард Рівне

Володимир Хомко - праворуч, Олексій Хахльов - у центрі, Ярослав Нечипорець - ліворуч.


- Цей проект [реконструкція стадіону] має великий успіх у майбутньому - адже є велика консолідація міської влади, обласної, керівництва держави. Усі зацікавлені в тмоу, щоб цей об`єкт був. Звісно, найбільше зацікавлені ті, хто тут буде брати участь у змаганнях і виховувати молодь - для легкоатлетів будуть створені умови для організації міжнародних змагань. Звісно, зацікавлений і наш "Верес", який буде грати на цій арені домашні матчі. І ми впевнені, що "Верес" знову буде у вищій лізі і навіть більше - гратиме у єврокубках. Я впенений у своєму колективі, ми на ринку вже 25 років, у нас підібраний дуже потужний інженерно-технічний персонал. Всі фахівці, всі знають як розвивати цей об`єкт. разом із нами також потужні підрядні організації, із якими ми вже реалізовували багато інфраструктурних, соціальних обєктів,
- у свою чергу зауважує директор комерційно-виробничої фірми "Фіалка" Юрій Фалко.

Нагадаємо, що під час сесії Рівненської міської ради 14 березня депутати внесли зміни до бюджету міста й своїм рішенням передбачили 50 млн грн. для початку робіт із реконструкції стадіону "Авангард". Раніше, 12 березня, фірма "Фіалка", що виграла тендер на проведення робіт, одержала відповідний дозвіл із Державної архітектурно-будівельної інспеції України.

 реконструкція Авангард Рівне

реконструкція стадіон Авангард Рівне

реконструкція стадіон Авангард Рівне

реконструкція стадіон Авангард Рівне

реконструкція стадіон Авангард Рівне

реконструкція стадіон Авангард Рівне

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

Оперативні результати матчів, відеозаписи й трансляції

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: