Головна » Новини

У Рівному стартувала зимова першість міста-2017

24.01.2017, 14:21      Переглядів: 663

Матчем між ФК “Садове” та ФК “Садове-2” відкривалася Зимова першість міста Рівне “Меморіал Володимира Шморгуна” 2017 на запасному полі стадіону “Авангард”.

Засніжене поле наклало свій відбиток на перебіг подій у самому поєдинку, адже вести комбінаційну гру за таких умов було важко обом командам. Районний клуб не стушувався перед лицем суперника, вищого за класом, і досить упевнено чинив спротив ФК “Садове”, сам намагаючися при кожній зручній нагоді атакувати. Гравці ФК “Садове-2”, навіть, першими провели м’яч у грі, коли після скидки Володимира Баранчука ворота колишнього партнера по команді Павла Котюка вразив Рустам Кишиєв. Щоправда, гол було відмінено через положення “поза грою” у нападника.

А от схожа атака ФК “Садове” на останніх секундах першого тайму виявилася результативною – Вадим Жак з лівого флангу вбіг у штрафний майданчик та подав у воротарську зону, де Олександр Любар головою переправив м’яч далі, після чого комбінацію завершив голом Михайло Цимбалюк.

Подвоїла свою перевагу перша команда Садового в дебюті другого тайму. Олександр Любар у стрибку випередив захисників суперників і проштовхнув другий м’яч у ворота тезки – Олександра Матюка. Рахунок 2:0 так і залишився незмінним до фінального свистка, хоча Рустам Кишиєв ще раз встиг “пробити” Котюка – але й цього разу в нападника ФК “Садове-2” було зафіксований офсайд.

У другому турі ФК “Садове” зустрічався з вихованцями ДЮСШ “Верес” і вже у першому таймі забив три “сухі” м’ячі, авторами яких стали Павло Курилович, Вадим Жак і Дмитро Вознюк (з пенальті). У другій половині жодній з команд відзначитися не вдалося – 3:0 на користь садівчан.

ФК “Садове-2” також здобув перемогу, але значно скромнішу – 1:0. У матчі проти “Інтеркарсу” з Білої Криниці садівчани впевнено провели перший тайм, проте забити не змогли. У другій частині матчі помилка голкіпера суперника дозволила відзначитися Рустаму Кишиєву, який забив дебютний м’яч команди у Меморіалі Шморгуна. Але після цього “Інтеркарс” “показав зуби” і, як мінімум, в двох моментах був близьким до взяття воріт садівчан, проте в обох випадках команду врятував Олександр Матюк, вигравши дуель віч-на-віч та парирувавши дальній удар в нижній кут.