Головна » Новини

У Рівному відбувся традиційний турнір пам`яті тренера СДЮШОР "Верес" Юрія Шморгуна

19.08.2016, 13:00      Переглядів: 379

17-18 серпня у Рівному на стадіонах «Водник» та «Хімік» проходили традиційні змагання з футболу серед юнаків (у цьому році - 2003-2004 р.н.) присвячені пам’яті тренера СДЮШОР «Верес» Юрія Володимировича Шморгуна. Крім господарів, НВК 26 «Верес» та юнацьких команд костопільського ліцею та КДЮСШ Березне, в турнірі взяли участь команди «Волинь» Луцьк, ФК Тернопіль, «Полісся» Житомир, ДЮСШ Мостиська Львівської області та ФК Люблинець Волинської області.
На першому етапі команди були розподілені на дві підгрупи по 4 у кожній – переможці підгруп здобували право зіграти у фінальному матчі, а команди, що посіли 2-і місця мали розіграти загальне 3-є місце в турнірі. На стадіоні «Водник» перемогу впевнено здобули юні футболісти «Волині», котрі не залишили жодних шансів КОЛІФКСу – 3:0, Мостиській – 4:0, «Поліссю» - 8:0. У боротьбі за вихід до «малого фіналу» юні житомирці в очному протистоянні перемогли Мостиську з рахунком 2:0. На стадіоні «Хімік» кращими за суперників були господарі, а другу позицію здобули тернопільці.
У фінальній грі НВК 26-«Верес» у серії пенальті переміг «Волинь» - 5:4. В основний час рахунок відкрили луцькі футболісти, натомість рівняни відновили паритет після реалізованого 11-метрового удару. У грі за «бронзу» житомирське «Полісся» обіграло ФК Тернопіль – 4:2. А переможцями втішного турніру за 5-е місце стали вихованці КДЮСШ Березне.