Головна » Новини

У Рівному відіграли 3 і 4 тур Зимової першості - турнірки та шахматки + ФОТО + ВІДЕО

28.01.2018, 19:22      Переглядів: 884

Результати матчів 3 та 4 туру Зимової першості Рівне "Меморіал Шморгуна" 2018

"Спарта" (Колоденка) - "Комета" (Житин) - 6:0, ФК "Курозвани" - "Продторгобладннання" - 2:1, "Понеділок" - "Інтеркарс" - 2:2, "Зірка-АТО" - "Фаворит" (Колоденка) - 2:2, "Горинь" (Кустин) - ФК "Гоща-АГАТ" - 4:0, "Коливань" (Клевань) - "Водник" - 1:1, "Волинь" U19 (Луцьк) - ДЮСШ "Верес" U16 - 4:1, "Сатурн" (Дядьковичі) - "Граніт" (Клесів) - 0:3, "Рівес" ДЮСШ "Верес" U17 - 2:2, "Калина" (Бугрин) - "Полісся" (Малятин) - 1:2

"Комета" (Житин) - "Фаворит" (Колоденка) - 0:4, "Зірка-АТО" - "Понеділок" - 1:5, "Спарта" (Колоденка) - ФК "Гоща-АГАТ" 1:1, "Інтеркарс" - ФК "Курозвани" - 1:2, "Горинь" (Кустин) - "Продторгобладннання" - 0:1, "Полісся" (Малятин) - "Водник" - 2:0, "Волинь" U19 (Луцьк) - "Сатурн" (Дядьковичі) - 1:5, "Граніт" (Клесів) - "Рівес" - 2:3, ДЮСШ "Верес" U16 - "Коливань" (Клевань) - 1:5, ДЮСШ "Верес" U17 - "Калина" (Бугрин) - 0:2

Турнірні таблиці Зимової першості міста Рівне "Меморіал Шморгуна" 2018 року після 4 туру. 

Група "Авангард".
 
 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 "Калина" (Бугрин) 4 3 0 1 13 4 +9 9
2 "Граніт" (Клесів) 4 3 0 1 11 4 +7 9
3 "Сатурн" (Дядьковичі) 4 3 0 1 13 8 +5 9
4 "Полісся" (Малятин) 4 3 0 1 6 6 0 9
5 "Коливань" (Клевань) 4 2 1 1 10 5 +5 7
6 "Рівес" 4 1 1 2 7 11 -4 4
7 "Волинь" U19 (Луцьк) 2 1 0 1 5 6 -1 3
8 "Водник" 3 0 1 2 4 7 -3 1
9 ДЮСШ "Верес" U17 3 0 1 2 3 7 -4 1
10 ДЮСШ "Верес" U16 4 0 0 4 4 18 -14 0
 
Група "Парк".
 
 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 "Продторгобладннання" 4 3 0 1 6 4 +2 9
2 "Горинь" (Кустин) 4 3 0 1 9 3 +6 9
3 "Понеділок" 4 2 1 1 11 5 +6 7
4 "Інтеркарс" 4 2 1 1 7 5 +2 7
5 ФК "Курозвани" 4 2 0 2 5 5 0 6
6 "Зірка-АТО" 4 1 2 1 7 10 -3 5
7 "Спарта" (Колоденка) 4 1 1 2 10 7 +3 4
8 "Фаворит" (Колоденка) 4 1 1 2 8 6 +2 4
9 ФК "Гоща-АГАТ" 4 1 1 2 3 9 -6 4
10 "Комета" (Житин) 4 0 1 3 2 14 -12 1
 
Шахматки Зимової першості міста Рівне "Меморіал Шморгуна" 2018 року.
 
Група "Авангард".
 
 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. "Калина" (Бугрин) -X-               3:1 7:1
2. "Граніт" (Клесів)   -X-   2:1 4:0          
3. "Сатурн" (Дядьковичі)     -X-       4:3   4:1  
4. "Коливань" (Клевань)   1:2   -X-       3:1    
5. "Полісся" (Малятин)   0:4     -X-         2:1
6. "Волинь" U19 (Луцьк)           -X-        
7. "Водник"     3:4       -X-      
8. ДЮСШ "Верес" U17       1:3       -X-    
9. "Рівес" 1:3   1:4           -X-  
10. ДЮСШ "Верес" U16 1:7       1:2         -X-
 
Група "Парк".
 
 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. "Продторгобладннання" -X- 1:0 1:0   1:2     3:2    
2. "Горинь" (Кустин) 0:1 -X-     2:1   3:1   4:0  
3. "Понеділок" 0:1   -X- 2:2   5:1     4:1  
4. "Інтеркарс"     2:2 -X- 1:2     1:0   3:1
5. ФК "Курозвани" 2:1 1:2   2:1 -X-       0:1  
6. "Зірка-АТО"     1:5     -X- 3:2 2:2   1:1
7. "Спарта" (Колоденка)   1:3       2:3 -X-   1:1 6:0
8. "Фаворит" (Колоденка) 2:3     0:1   2:2   -X-   4:0
9. ФК "Гоща-АГАТ"   0:4 1:4   1:0   1:1   -X-  
10. "Комета" (Житин)       1:3   1:1 0:6 0:4   -X-

РМФФ