Головна » Новини

У "Вересі" на перегляді з`явилися бразильці

15.12.2015, 10:51      Переглядів: 275

Оновлений тренерський штаб рівненського «Вереса» запросив на перегляд двох новачків. Ними виявилися футболісти з Бразилії - Лукас (Лукас Гомес Борба) та Фабіо (Фабіо Енріке Кларіндо).

Лукас (Лукас Гомес Борба, на фото - праворуч) – атакувальний півзахисник. Народився у місті Куритиба (штат Парана). Футболом займається з семи років. У школу клубу «Парана» (Куритиба) потрапив в 14 років. У 18 років переїхав до Європи, де виступав за скромний португальський клуб «Пастелейра».

Фабіо (Фабіо Енріке Кларіндо, на фото – ліворуч) – лівий півзахисник. Народився у місті Уругваяна (штат Ріо-Гранде-ду-Сул). Починав свій шлях у школі клубу «Греміо» (Порто-Алегрі). В 12 років перейшов у клуб «Парана» (Куритиба). В 16 років спробував свої сили у футзалі. Перший професійний досвід отримав у клубі третього бразильського дивізіону з міста Санта-Катаріна.

Проявити себе у грі бразильські новобранці зможуть 19 грудня. Цього дня «Верес» проведе ще один товариський матч.

Відзначимо, що до цього моменту за рівненчан іноземні виконавці не виступали. Крім того, для «Вереса» існує і своєрідний фінансовий бар`єр. Адже для того, аби заявити у своєму першого легіонера професійна команда повинна сплатити внесок у розмірі 150 тисяч гривень.

Джерело ОГО