Головна » Новини

У Володимирецькому районі визначились півфіналісти

30.07.2015, 20:42      Переглядів: 286

Вже традиційно під час «канікул» в чемпіонаті проводиться розіграш кубку Володимирецького району з футболу.

Розпочалися змагання 12 липня, з попереднього етапу, і за результатами ігор до 1/8 вийшли: МФК «Володимирець» - перемогли в ФК «Озеро» з рахунком 2:1, «Полісся» Зелене – перемогли в ФК «Новаки» з таким же рахунком, «Сокіл» з Більської Волі переміг ФК «Половлі» 2:0, «Лісівник» з Антонівки не приїхав в гості до ФК «Олімп» Жовкині, в результаті чого команда з Жовкинь пройшла в 1/8, не поїхали в Городець і футболісти з В. Жолудська, тож лідери ІІ ліги також без гри в 1/8, збірна ветеранів Володимирецького району «Верес-V» (35 р. і старші.) не змогли переграти Заболоттівський «Стир», поступившись з рахунком 2:1.

Стадія 1/8 – 19 липня 2015 року сенсаційних результатів також не принесла, в чвертьфінал пройшли команди які були вище в рейтингу за своїх суперників, і тільки першоліговий «Промінь» поступився друголіговому МФК, Полицьке «Полісся» з ФК «Юність» Кідри виявили сильнішого лише в серії післяматчевих пенальті, цього разу фортуна була на стороні футболістів з Кідер.

Результати матчів 1/8: МФК «Володимирець» - «Промінь» Каноничі 2:1; ФК «Балаховичі» - «Горинь» В. Цепцевичі 1:7; «Полісся» Зелене – «Моноліт» Кузнецовськ 1:5; «Сокіл» Б. Воля – «Стир» Сопачів 1:4; «Олімп» Жовкині – «Зоря» Вороки 3:4; ФК «Городець» - ФК «Рафалівка» 0:3; «Полісся» Полиці – «Юність» Кідри 1:1 (2:4 п.п.); «Стир» Заболоття – «Сокіл» Любахи 1:2.

В чвертьфіналі 26 липня лідер першої ліги «Сокіл» с. Любахи не зміг перемогти в гостях «Юність» з Кідер - 2:1, з таким же результатом перемогли у Воронках і футболісти з Рафалівки, Сопачів переміг у Кузнецовську «Моноліт» 4:2, і, напевно, найдраматичнішим був поєдинок «Горинь» В. Цепцевичі – МФК «Володимирець». Початок поєдинку був повністю за гостями, активні дії яких втілилися у гол-красень Дмитра Дацького, та навіть після пропущеного голу гравці «Горині» не квапилися атакувати ворота суперників, за що й поплатилися, на 61 хв. простріл з правого флангу замкнув Кисіль Ігор. Другий гол зіграв на руку гравцям з Цепцевич, адже після голу, гравці МФК, напевно, думками вже були у півфіналі… Та зовсім іншої думки були господарі, і довели що гра триває до останньої хвилини, до фінального свистка, і вже на 78 хв. рахунок був рівний, голи забили Анатолій Пархомчук та Олександр Ярута. Після чого гра пішла на зустрічних курсах, та все ж в основний час сильнішого не було визначено. Додатковий час розпочався вже масованими атаками «Горині», і на 8 хв. додаткового часу дубль робить Анатолій Пархомчук. Після розіграшу м’яча в центрі поля, вдалий удар вийшов у Віталія Брикси, м’яч прошмигнув в сантиментрах від поперечки воріт, та попри всю красу удару, на радість для місцевих вболівальників взяття воріт не було…, але цей епізод не обійшовся безболісно для господарів, воротар Цепцевич Павло Ярута, намагаючись самовіддано, в карколомному стрибку дістати м’яч вдарився головою в штангу. Лікар хвилин 10 «чаклувала» над Павлом, який все ж, під оплески глядачів, продовжив поєдинок, і ще неодноразово відбивав атаки гостей. Гравців МФК ніби хтось підмінив, майже нічого конструктивного впродовж додаткового часу вони не змогли показати, а гравцям з Цепцевич, навпаки, вдавалося все і «залітало», як кажуть, теж все… Так вже на 107 хв. Пархомчук робить хет-трик, на 113 Похозей Олександр робить рахунок 5:1, проходить ще три хвилини і воротар Володимирця на 115 хв. вже шостий раз виймає м’яч з сітки воріт – гол на рахунку Сергія Булботко, не пішов з поля без гола і нападник «Горині» Віталій Корзюк, який відзначився на 118 хвилині… А останнє слово було за Жданюком Сергієм, який на 119 хвилині, забивши гол, зробив рахунок не таким розгромним. Отож «Горинь» В. Цепцевичі перемає з рахунком 7:3, і ще жодного разу не засмутила своїх вболівальників на власному полі, крім того в останніх 4 матчах радує вболівальників «зливою» голів.

02 серпня 2015 року на стадіоні «Янтар» у Володимирці «СВЯТО ФУТБОЛУ», о 13:00 відбудеться товариський матч між збірною ветеранів Володимирецького району «Верес-V» (35 р. і старші.) та ФК «Новаки», а вже після нього відбудуться півфінальні матчі кубку району з футболу – о 15:00 год. на поле вийдуть «Юність» Кідри та ФК «Рафалівка», а о 17:00 год. - «Стир» Сопачів – «Горинь» В. Цепцевичі.