Головна » Новини

У Володимирецькому районі все готово до другого кола

30.07.2015, 20:46      Переглядів: 911

 Володимирецька районна федерація футболу опублікувала календарі матчів другого кола Чемпіонату та Першості району. Нагадаємо, що у першій лізі грає 12 команд, а в другій - десять. Календар змагань Вашій увазі.

   ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ
 
Календар чемпіонату району з футболу сезону 2015 року
 І ліга, ІІ коло
 
 
Список учасників:
 
 ФК «Моноліт» Кузнецовськ     ФК «Стир» Сопачів                    ФК «Юність» Кідри
 ФК «Стир» Заболоття                ФК «Горинь» В.Цепцевичі      ФК «Сокіл» Любахи
 ФК «Рафалівка»                          ФК «Балаховичі»                        ФК «Промінь» Каноничі                                                      
 ФК «Зоря» Воронки                    ФК «Полісся» Полиці                ФК «Олімп» Жовкині
 
І тур 09.08 (неділя)
ІІ тур 16.08 (неділя)
ІІІ тур 23.08 (неділя)
1. Любахи – Кідри 
7. Заболоття – Каноничі
13. Канонич – Полиціі
2. Жовкині – Сопачів
8. Балаховичі – Рафалівка
14. Цепцевичі – Сопачів    
3. Каноничі – Кузнецовськ
9. Полиці – Кузнецовськ
15. Рафалівка – Заболоття
4. Цепцевичі – Полиці
10. Воронки – Жовкині
16. Любахи – Воронки
5. Заболоття – Балаховичі
11. Сопачів – Любахи
17. Моноліт – Кідри
6. Рафалівка – Воронки.
12. Кідри – Цепцевичі
18. Жовкині – Балаховичіі
IV тур 30.08 (неділя)
V тур 06.09  (неділя)
            VI тур 13.09 (неділя)
19. Воронки – Цепцевичі
21. Цепцевичі – Балаховичі
27. Рафалівка – Любахи
20. Балаховичі – Любахи
22. Канонич – Кідри
28. Заболоття – Цепцевичі
21. Рафалівка – Каноничі
23. Кузнецовськ – Воронки
29. Жовкині – Каноничі
22. Кідри – Полиці
24. Любахи – Заболоття
30. Балахович – Кузнецовськ
23. Сопачів – Кузнецовськ
25. Полиці – Сопачів
31. Воронки – Полиці
24. Заболоття – Жовкині
26. Жовкині – Рафалівка
32. Сопачів – Кідри
VІІ тур 20.09 (неділя)
VIII тур 27.09 (неділя)
ІХ тур 04.10 (неділя)
33. Цепцевичі – Рафалівка
39. Любахи – Каноничі
45. Полиці – Рафалівка
34. Полиці – Балаховичіі
40. Балаховичі – Кідри
46. Сопачів – Балаховичі
35. Кузнецовськ – Заболоття
41. Заболоття – Полиці
47. Кузнецовськ – Жовкині
36. Каноничі – Сопачів
42. Воронки – Сопачів
48. Каноничі – Воронки
37. Кідри – Воронки
43. Жовкині – Цепцевичіі
49. Кідри – Заболоття
38. Любахи – Жовкині
44. Рафалівка – Кузнецовськ
50. Цепцевичі – Любахи
Х тур 11.10 (неділя)
ХІ тур 18.10 (неділя)
 
51. Цепцевичі – Каноничі
57. Канонич – Балаховичіі
52. Любахи – Кузнецовськ
58. Воронки – Заболоття
53. Жовкині – Полиці
59. Сопачів – Рафалівка
54. Рафалівка – Кідри
60. Кідри – Жовкині
55. Заболоття – Сопачів
61. Полиці – Любахи
56. Балаховичі – Воронки
62. Кузнецовськ – Цепцевичі
 
 
 
Початок ігор чемпіонату – о 13:00 год.
 
Оргкомітет
 
 
                     
ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ
 
Календар першості району з футболу сезону 2015 року
 ІІ ліга, ІІ коло
 
 
Список учасників:
 
ФК «Городець»                              ФК «Зірка» Великий Жолудськ
ФК «Половлі»                                ФК «Буревісник» Біле 
ФК «Новаки»                                 МФК «Володимирець»   
ФК «Озеро»                                    ФК «Полісся» Зелене 
ФК «Лісівник» Антонівка           ФК «Сокіл» Більська Воля
                                          
 
І тур 09.08 (неділя)
ІІ тур 16.08 (неділя)
ІІІ тур 23.08 (неділя)
1. Половлі – Зелене
6. Городець – Половлі
11. Володимирець – Половлі
2. Озеро – Володимирець
7. Біле – Більська Воля
12. Зелене – Антонівка
3. Новаки – Антонівка
8. Великий Жолудськ - Новаки
13. Озеро – Великий Жолудськ
4. Великий Жолудськ – Біле
9. Володимирець – Зелене
14. Новаки – Більська Воля
5. Більська Воля - Городець
10. Антонівка - Озеро
15. Біле – Городець
IV тур 30.08 (неділя)
V тур 06.09 (неділя)
            VI тур 13.09  (неділя)
16. Половлі – Біле
21. Біле – Новаки
26. Біле – Зелене  
17. Новаки – Городець
22. Половлі – Антонівка
27. Великий Жолудськ - Половлі
18. Більська Воля – Озеро
23. Зелене – Більська Воля
28. Озеро – Новаки
19. Великий Жолудськ – Зелене
24. Городець – Озеро
29. Антонівка – Більська Воля
27.08 (четвер)
20. Антонівка – Володимирець
03.09 (четвер)
25. Володимирець – В. Жолудськ
10.09 (четвер)
30. Городець – Володимирець
VІІ тур 20.09 (неділя)
VIII тур 27.09 (неділя)
ІХ тур 04.10 (неділя)
31. Б. Воля – В. Жолудськ
36. Озеро – Антонівка
41. В. Жолудськ – Антонівка
32. Озеро – Половлі
37. Половлі – Більська Воля
42. Половлі – Новаки
33. Новаки – Зелене
38. Городець – В. Жолудськ
43. Озеро – Біле
34. Антонівка – Городець
39. Біле – Антонівка
44. Зелене – Городець
17.09 (четвер)
35. Володимирець – Біле
24.09 (четвер)
40. Володимирець – Новаки
01.10 (четвер)
45. Б. Воля – Володимирець
 
 
 
 
Початок ігор першості –  у вихідні дні о 13:00 год.
                                              у робочі дні о 17:30 год.
 
Оргкомітет