Головна » Новини

В Кузнецовську відбувся турнір з міні-футболу

01.06.2016, 09:26      Переглядів: 312
Завершився черговий турнір, під егідою та за сприяння Кузнецовської міської федерації футболу, за організації та підтримки комітету фізичної культури та спорту виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, чемпіонат міста з міні-футболу 2016 року.
Свято футболу відбувалось з 12 по 26 травня 2016 року на футбольному міні-полі біля ЗОШ №1. Чимало позитивних емоційних хвилин отримали футбольні шанувальники. За результатами змагання переможцями та призерами стали Пожежна варта, яка посіла першу сходинку чемпіонату, Ветерани вибороли 2-ге призове місце та команда Відродження зайняли 3-тю позицію серед десяти колективів, що прийняли участь у турнірі.
Кращі гравці в номінаціях чемпіонату міста з міні-футболу: Кращий воротар – Вюрков Юрій команда «Ветерани»; Кращий захисник – Петрук Вадим команда «Пожежна варта»; Кращий нападаючий – Левков Олександр команда ДЮСШ; Кращий гравець - Стецюк Артем команда «Відродження».