Головна » Новини

«Верес» дав бій «Буковині» на її території

15.07.2015, 21:22      Переглядів: 335

Народний футбольний клуб з Рівного продовжує підготовку до старту у Всеукраїнських змаганнях серед професіоналів. Якщо у попередніх спарингах супротивниками вересівців були маловідомі любительські колективи, то сьогодні нашим футболістам протистояв серйозний опонент – давній суперник по вищій лізі 90-х чернівецька «Буковина».

Поєдинок відбувся на стадіоні мальовничої Вижиці, де обидва клуби готуються до сезону, і пройшов у класичному форматі (два тайми по 45 хвилин). Рівняни грали двома рівноцінними складами у кожному із таймів. Перша половина протистояння була за «Вересом». Наші змогли втілити свою перевагу над чернівчанами у забитий гол: після ефектної комбінації рівнян відзначився Владислав Степанчук. Однак у другій половині зустрічі, коли на поле вийшов змінений склад гравців, буковинці настійливо пішли вперед і змогли спершу заробити й реалізувати 11-метровий штрафний удар, а згодом, після того, як рівненські дебютанти ІІ ліги трішки «підсіли», зуміли забити другий м’яч.

За словами виконавчого директора РФК «Верес-Рівне» Євгена Донцова, котрий наразі разом з командою перебуває у Вижиці, кінцівка даного товариського протистояння пройшла під диктовку наших. Футболісти народного клубу мали добрячу кількість нагод для того, аби відновити статус-кво, навіть забили під завісу поєдинку, але місцеві арбітри відмінили гол, зафіксувавши офсайд.

Таким чином, перший матч із іншою професійною командою завершився з рахунком 1:2. Не забуваймо, що на даному етапі підготовки до чемпіонату та кубку України, не стільки важливий результат, як те, наскільки гравці нашої команди «зіграються» між собою. А нагода відігратись буде вже завтра – саме наступного дня і відбудеться повторний «товарняк» між «Буковиною» та «Вересом». Побажаємо нашим гравцям і тренерському штабу успіхів і триматимемо за них кулаки.